Značka MANUFAKTURA rozširuje kvetinové portfólio

Všetky novinky obsahujú extrakt zo sedmokrások, ktoré sa zbierajú v záhradách a lúkach. Trendové produkty sprevádza príjemná bezalergénna vôňa čistoty a vynikajú jemnou konzistenciou.

 

manufaktura

 

Samozrejmosťou je vysoký obsah prírodných ingrediencií (až 98,53%) a veganske zloženie. K atraktivite produktov prispievajú aj ich obaly.


Od mája pribudlo do sedmokráskového portfólia viacero prípravkov: intenzívny omladzujúci pleťový booster, zvláčňujúce tekuté mydlo so sedmokráskou a mandľovým olejom, jemný odličovací gél, čistiaca ílová maska a prírodný deodorant.


Už v histórii boli sedmokrásky považované za všeliek a ľudia verili, že prinášajú šťastie. V renesancii sa macerovaním sedmokrások v levanduľovom oleji vyrábali elixíry krásy pre žiarivú pleť. Drobné kvietky obsahujú cenné minerálne látky, ovocné kyseliny, proteíny aj aminokyseliny. Výťažok zo sedmokrásky prispieva k upokojeniu, hydratácii a rozjasneniu pleti. Pôsobí protizápalovo a je antioxidantom.


Pleťový booster predstavuje trendové riešenie v starostlivosti o pleť. Je nabitý vysokým obsahom aktívnych látok pre omladenie pleti. Hoci ide o veľmi ľahké sérum bez parfumácie, jeho sila spočíva v silnej koncentrácii veľmi účinných ingrediencií. Obsiahnutý olejový extrakt zo svetlice lekárskej bohatej na omega 6 mastné kyseliny spoločne s extraktom z plamatky kapustovej, kozinca blanitého a koenzýmu Q10 okamžite a dlhodobo redukuje vrásky. Kyselina hyalurónová má schopnosť viazať na seba vodu a potom ju postupne uvoľňovať, vďaka čomu poskytuje pleti okamžitý lifting a zvyšuje jej pružnosť. Ceramidy zasa obnovujú ochrannú vrstvy pokožky a prispievajú k dlhodobej hydratácii. Upokojujúci účinok a ochranu pred nepriaznivými vplyvmi slnečného žiarenia dodáva extrakt z morskej riasy Laminaria ochroleuca. Medzi ďalšie mimoriadne prospešné látky pre zvláčnenie a hydratáciu patrí ružová voda, sedmokráskový extrakt a obsiahnuté prírodné oleje.


Obľube sa v poslednej dobe tešia aj ílové masky. Poskytujú hĺbkové čistenie, okamžitý lifting a dlhodobú hydratáciu. Novinka je charakteristická vysokým obsahom moderného ružového ílu, karlovarského kaolínu, výťažkov zo sedmokrások, rebarbory a unikátnej kyseliny hyalurónovej 2. generácie. Ílová maska reguluje tvorbu mazu, a je preto vhodná najmä pre normálnu až mastnú pleť. Prípravok má príjemnú konzistenciu, ľahko sa rozotiera a sprevádza ho nežná bezalergénna vôňa.

 

manufaktura 0506

 

Aktuálnym hitom je aj tzv. zdravé potenie. Ďalšia novinka -prírodný minerálny dezodorant s kamencom a účinným výťažkom z lišajníka zabraňuje rastu baktérií, ktoré spôsobujú zápach, a účinkuje až 24 hodín. Zároveň však prípravok nebráni prirodzenému procesu potenia, ktoré je pre telo zdravé a prospešné. Ovsený olej, výťažok zo sedmokrásky a panthenol poskytnú pokožke upokojenie a jemnú starostlivosť. Vďaka ľahkej konzistencii sa rýchlo vstrebáva, jemná parfumácia neprebije vôňu toaletnej vody alebo parfumu.


Zdroj a foto: MANUFAKTURA

 

Video

New Retail Summit 2020 v 1 minúte

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW