SEINZ - nová značka pánskej kozmetiky


Od apríla rozšírila dm svoj sortiment o produkty vlastnej dm značky SEINZ. Nový sortiment obsahuje päť produktových línií s dvadsiatimi výrobkami.

 

seinz v

 

Sú medzi nimi produkty na starostlivosť o telo, pleť či vlasy, rovnako ako dezodoranty alebo výrobky určené na holenie a starostlivosť o bradu. Zavedením značky SEINZ. prichádza do dm niečo úplne nové v oblasti sortimentu pre mužov. Moderný lifestylovo orientovaný muž totiž nezdôrazňuje svoju mužnosť len prostredníctvom prirodzenej brady, ale menia sa aj rituály a zvyky jeho starostlivosti o seba. Spoločnosť dm mužom ponúka nové produkty, ktoré v sebe ukrývajú všetko, čo potrebujú. Kompletná ponuka produktov bude čoskoro k dispozícii aj v e-shope mojadm.sk.


Žiaden z výrobkov značky SEINZ. nie je testovaný na zvieratách. Týka sa to aj surovín, z ktorých sú produkty vyrábané. Všetky majú nemecký pôvod, výnimkami sú iba gél na holenie a hydratačný pleťový gél, ktoré sú vyrábané vo Francúzsku a v Luxembursku. Ich zloženie a vône, ako napríklad santalové drevo, mäta alebo koriander, sú orientované na trendy určené pre mužov a takmer všetky receptúry sú čisto rastlinného pôvodu. Výnimkou je iba stylingová pasta na vlasy a umývací gél.


Produkty značky SEINZ. sú výnimočné aj svojimi jednoduchými čiernobielymi obalmi, z ktorých sú mnohé z recyklovaného materiálu, napríklad čierny obal šampónu a sprchovacieho gélu obsahuje až 97 percent recyklovaného materiálu.


Značka SEINZ. podporuje organizáciu Plastic Bank. Cieľom tejto organizácie je redukovať zaťaženie životného prostredia plastmi, ktoré končia v mori. SEINZ. ju podporuje finančne predajom každého jedného produktu. Organizácia Plastic Bank odštarotvala svoj pilotný projekt na Haiti a medzičasom už má zastúpenie aj v Indonézii. Ľudia na pobreží zbierajú plastový odpad a nosia ho do recyklačných staníc. Tu na výmenu dostanú peniaze, jedlo, vzdelávacie poukazy alebo bezplatný prístup na internet. Odpad je následne rozdrvený, transportovaný a zrecyklovaný. Takýto materiál možno použiť na výrobu ďalšieho tovaru. Týmto spôsobom organizácia bojuje zároveň proti chudobe v rozvojových krajinách.

 

Zdroj: dm drogerie markt

 

Video

New Retail Summit 2020 v 1 minúte

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW