MaxSport uvádza vylepšené proteínky a šťavnatú raw tyčinku

raw juicer m

 

Kategória funkčných snackov sa dostáva čoraz viac do popredia aj v nákupných košíkoch slovenských spotrebiteľov. Logickou reakciou od výrobcov je zvýšená frekvencia inovácii i nových príchutí, ktoré ulahodia zákazníkom. Prezrite si aktuálne novinky od MaxSportu, slovenského výrobcu funkčných snackov a raw tyčiniek.

 

Protein Bar Grand Caramel

 

Najpredávanejšia proteínová tyčinka na Slovensku, Protein Bar od MaxSportu, predstavuje novú príchuť – Grand Caramel. Výrobca neostal len pri novej príchuti. Revolúciu zaznamenal aj výrobný proces využívajúci pokročilú technológiu spracovania proteínovej hmoty, ktorá vyúsťuje do príjemnej štruktúry a vláčnej chute. Tyčinka si tak udrží mäkkú konzistenciu aj pri nižších teplotách vo vonkajšom prostredí. Nový obal má atraktívny dizajn s metalickým efektom. Proteínka je už tradične bezlepková, neobsahuje žiadnu zbytočnú chémiu a prebiotická vláknina navyše zasýti a prospeje aj imunite. Spoločnosť MaxSport pre zákazníkov inovovala aj pôvodné príchute čokolády, vanilky, jahody a čokolády s orieškami, ktoré sú podobne ako karamel produkované najmodernejšími spracovateľskými technológiami, aby sa zachovala príjemná mäkká konzistencia produktu.
Odporúčaná cena: 1,59€

 

Royal Protein Bar - Malibu a Mango&Jogurt

 

Novým príchutiam sa teší aj kráľovský produktový rad Royal Protein Bar. Bezlepkový snack s dokonalou chuťou obsahuje plnohodnotnú porciu proteínu, žiadne trans tuky a navyše je nabitý prebiotickou vlákninou, ktorá pôsobí imunostimulačne. Nové príchute Royal Protein Bar - Malibu a Mango&Jogurt – vyčarujú letnú pohodu aj uprostred zimy. Pravá mliečna čokoláda v príchuti Malibu si získa všetkých milovníkov čokoládovej chute a mango v jogurte osvieži chuťové poháriky tých, ktorí radi siahajú po ovocných príchutiach.
Odporúčaná cena: 1,79€

 

Raw Juicer


Tyčinka Raw Juicer vytvára novú dimenziu naturálnej línie od MaxSportu. Základom produktu je 100% čerstvé ovocie spracované pod 42°C tak, aby sa všetky výnimočné benefity zvýraznili v chutnej šťavnatej náplni zloženej z ovocia a prebiotickej vlákniny s imunostimulačným efektom. Tento vegánsky a bezlepkový snack štartuje novú éru raw tyčiniek v prémiovejšom prevedení určených pre všetkých zdraviuchtivých, ktorí nechcú robiť kompromisy. Raw Juicer od MaxSportu je dostupný v troch lahodných príchutiach – červená repa s ríbezľovou plnkou, kakao s mätovou plnkou a arašidové maslo s plnkou z červených ríbezlí.
Odporúčaná cena: 1,60€

 

royal protein

 

PR

Video

Hašlerky oslavujú 100 rokov

Retail Podcast

Category Management: Čo vás čaká pred implementáciou?

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

 NOVINKA 

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW