Na Slovensko prichádza prvá vegánska kozmetika pre mužov

Bulldog Original Beard Oil

 

Vo svete obľúbená značka prípravkov pre mužskú pokožku Bulldog prichádza aj na slovenský trh. Britská kozmetika ponúka produkty založené na najlepších, čisto prírodných surovinách a najmodernejších poznatkoch skúsených expertov na mužskú pleť.


Výrobky Bulldog nie sú testované na zvieratách, neobsahujú parabény, syntetické vonné látky, umelé farbivá ani zložky živočíšneho pôvodu. Sú teda vhodné pre vegetariánov aj vegánov. Produkty boli od základov vytvorené špeciálne pre mužskú pokožku a navrhnuté tak, aby fungovali jednoducho a efektívne v každom veku. Kozmetika pre mužov Bulldog je trendová, moderná a je k dispozícii výhradne v sieti dm drogerie markt. V ponuke je viacero produktov.

 

Bulldog Hydratačný krém pre normálnu pleť

 

Hydratačný krém pre normálnu pleť sa rýchlo vstrebáva a zanecháva pokožku jemnú a hydratovanú. Vďaka výťažkom z aloy vera, ktorá podporuje zvlhčenie, upokojuje pokožku najmä po holení. Camelinový olej bohatý na omega-3 mastné kyseliny povzbudzuje obranyschopnosť pleti a zabraňuje jej podráždeniu. Zelený čaj, známy svojimi antioxidačnými účinkami, redukuje voľné radikály a tým odďaľuje starnutie pokožky.

 

Bulldog Original Moisturiser

 

Bulldog Hydratačný krém pre citlivú pleť

 

Hydratačný krém pre citlivú pleť nezanecháva na pokožke mastné ani lepkavé stopy. Obsahuje baobabový olej, ktorý je známy svojimi zvláčňujúcimi a upokojujúcimi účinkami, ovsený olej s vysokým obsahom formujúcich omega-6 a vyživujúcich omega-9 mastných kyselín. Olej zvyšuje obrannú funkciu pokožky a zabraňuje jej poškodeniu. Výťažok zo vzácnej vrbovky úzkolistej zase redukuje začervenanie a podráždenie pleti.

 

Bulldog

 

Bulldog Olej pre starostlivosť o fúzy pre normálnu pleť

 

Olej na fúzy Bulldog je originálny a jedinečný prípravok, ktorý upraví a zjemní mužské fúzy, zároveň ich príjemne prevonia, takže zostanú jemné a lesklé. Olej určený na denné použitie je vyrábaný z najkvalitnejších rastlinných prípravkov. Obsahuje zložku aloa vera s hojivými účinkami, zvlhčujúcim a posilňujúcim camelinovým olejom a výťažkom zo zeleného čaju s antioxidačnými účinkami, ktoré spomaľujú proces starnutia. Všetky produkty značky Bulldog vrátane oleja na fúzy neobsahujú žiadne umelé farbivá, syntetické vonné alebo živočíšne látky.

 

Bulldog

 

Bulldog Čistiaci gél pre normálnu pleť

 

Čistiaci gél Bulldog je určený na denné použitie, pre všetky typy mužskej pleti, najlepšie dvakrát denne – vždy ráno a večer. Produkt bol špeciálne navrhnutý tak, aby pokožku udržoval zdravú a sviežu. Použitie je jednoduché, stačí naniesť na vlhkú pokožku, napeniť a opláchnuť. Obsahuje výťažky z aloy vera so zvlhčujúcimi a upokojujúcimi účinkami, camelinový olej, ktorý zvyšuje obranyschopnosť pokožky, a zelený čaj s antioxidačnými účinkami, ktorý zabraňuje starnutiu pleti.

 

Bulldog

 

PR

Video

Hašlerky oslavujú 100 rokov

Retail Podcast

Category Management: Čo vás čaká pred implementáciou?

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

 NOVINKA 

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW