Kaufland Moja malá záhradka

Kaufland Moja malá záhradka

Kaufland Moja malá záhradka

Petr Kovařík sa stal vedúcim logistiky v TCC

Spoločnosť Trammell Crow Company (TCC), developer a investor v oblasti komerčných nehnuteľností a 100 % dcérska spoločnosť CBRE, vymenovala Petra Kovaříka za regionálneho vedúceho logistiky pre Českú republiku a Slovensko.


Petr Kovařík

 

Petr bude zodpovedný za riadenie rastu v Českej republike a na Slovensku, za rozvoj stratégie, vyhľadávanie, akvizície a financovanie veľkých logistických projektov v regióne. Pôsobiť bude v Prahe.


Petr Kovařík prichádza do TCC s viac ako 15-ročnými skúsenosťami z trhu priemyselných a logistických nehnuteľností v Českej republike. Do TCC prechádza zo spoločnosti VGP, celoeurópskeho developera, správcu a vlastníka logistických a semi-industriálnych nehnuteľností, kde pôsobil ako obchodný riaditeľ. Na tejto pozícii dohliadal na niekoľko úspešných akvizícií a developerských projektov – napríklad zaistenie skladových priestorov s rozlohou 40 000 m2 v pražských Horních Počernicích pre spoločnosť MD Logistika či 35 000 m2 skladových a výrobných priestorov pre HELLA Autotechnik Nova v Olomouci. Predtým pôsobil ako maklér v spoločnosti DTZ, celoeurópskom správcovi a investorovi v oblasti nehnuteľností, kde uvádzal na trh a prenajímal priemyselné priestory pre viacerých priemyselných developerov, ako sú Prologis, Heitman a PointPark Properties.

 

Petrove dlhoročné znalosti priemyselného sektora budú kľúčové pri ďalšom rozširovaní pôsobenia spoločnosti TCC v Českej republike a na Slovensku.

 

Zdroj: Trammell Crow Company

 

Video

Aký bol Retail Summit 2022

Retail Podcast

Category Management 2: Koho zapojiť do vytvárania plánogramu

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk