Pekárov, cukrárov a cestovinárov povedie Milan Lapšanský

Slovenský zväz pekárov, cukrárov a cestovinárov (SZPCC) povedie od nového roku vo funkcii predsedu zväzu jeho doterajší výkonný riaditeľ Milan Lapšanský. Na pozícii nahradí Tatianu Lopúchovú.

 

 

Milan Lapšanský


Milan Lapšanský pôsobí vo funkcii výkonného riaditeľa SZPCC od novembra 2020. Je odborníkom na potravinárstvo, obchod a potravinársku legislatívu, v sektore sa pohybuje viac ako dve desaťročia. V riadiacich pozíciách viacerých slovenských potravinárskych podnikov pôsobil od roku 1998. Neskôr zastával funkciu generálneho riaditeľa sekcie potravinárstva a obchodu Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR.


„Pekárske, cukrárske aj cestovinárske odvetvia čelia v súčasnosti obrovským výzvam. Zažívame bezprecedentný rast cien prakticky všetkých vstupov a zároveň absenciu pomoci zo strany štátu. Aj naďalej sa preto budeme zameriavať na aktívnu komunikáciu systémových problémov nášho sektora. Budeme navrhovať riešenia a aktívne o nich komunikovať s politikmi. Posilníme aj internú komunikáciu v rámci nášho zväzu. Našim cieľom je, aby mali slovenskí zákazníci vo všetkých regiónoch Slovenska k dispozícii každý deň kvalitný a čerstvý chlieb, pečivo i koláče,“ uzavrel Milan Lapšanský.


Zdroj: Slovenský zväz pekárov, cukrárov a cestovinárov

 

Video

Retail Summit 2021 v 100 sekundách

Retail Podcast

Category Management 2: Koho zapojiť do vytvárania plánogramu

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk