CHEP má na Slovensku nového country leadra

Spoločnosť CHEP, významný hráč v oblasti riešení pre dodávateľský reťazec s rýchloobrátkovým a spotrebným tovarom, povýšila k 1. júnu 2020 Stanislava Holiča na pozíciu country leadra pre Slovensko.

 

stanislav holic v

 

 

Jeho úlohou na novom manažérskom poste bude viesť tím talentovaných odborníkov, budovať a udržiavať vzťahy so zákazníkmi a partnermi a zároveň posilňovať trhový význam a pozíciu paletového poolingu, na ktorom je založené celé podnikanie spoločnosti CHEP.

 

Stanislav Holič sa stal súčasťou tímu spoločnosti Brambles, materskej firmy CHEP, už v roku 2002. Odvtedy zastával viaceré dôležité pozície – bol manažérom CHEP pre kľúčových zákazníkov v strednej Európe, sales manažérom pre Českú republiku, Slovensko a Maďarsko a od roku 2016 zasa komerčným manažérom pre Slovenskú republiku.
Spoločne s nástupom Stanislava Holiča do funkcie dochádza v spoločnosti aj k organizačným zmenám.

 

CHEP plánuje na lokálnom trhu klásť väčší dôraz na presadzovanie paletového poolingu, modelu zdieľania a opakovaného využívania paliet a outsourcingu ich hospodárstva. Ide o udržateľnú alternatívu k paletovej výmene medzi dodávateľmi a odberateľmi, ktorá je pre rad spoločností neraz neefektívna, neudržateľná a zbytočne zložitá. V rámci modelu zdieľania a opakovaného využívania paliet chce CHEP ponúkať svoje nové riešenia aj pre retailový segment, poskytovateľov logistických služieb a prepravcov, a tým sa stať kľúčovým partnerom pre spoločnosti pôsobiace naprieč celým dodávateľským reťazcom.

 

Zdroj: CHEP

 

Video

New Retail Summit 2020 v 1 minúte

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW