STORE MEDIA je od januára pod novým vedením

Novým riaditeľom spoločnosti STORE MEDIA sa od 1. januára 2020 stal Peter Földváry.

 

peter foldvary v

 

Doterajší CEO Henrich Sikela zostáva naďalej v spoločnosti a bude sa venovať rozvojovým projektom na pozícii Business Development Director.

 

STORE MEDIA sa počas pôsobenia Henricha Sikelu zaradila medzi kľúčových hráčov v oblasti zmyslového marketingu v strednej Európe, čo potvrdzujú aj čísla za uplynulý rok, kedy spoločnosť poskytovala služby prostredníctvom viac ako 4 200 nainštalovaných zariadení.

 

„Som rád, že môžem štafetu odovzdať práve Petrovi. Za dva a pol roka jeho doterajšieho pôsobenia v STORE MEDII dokázal priniesť nové riešenia v technickej oblasti a zároveň si získal obrovský rešpekt všetkých kolegov. Verím, že pod jeho vedením bude spoločnosť naďalej poskytovať kvalitné služby svojim zákazníkom a predurčovať smerovanie celého segmentu zmyslového marketingu v našom regióne,“ povedal Henrich Sikela.

 

V novej funkcii bude Peter Földváry zodpovedný za riadenie a posilnenie pozície spoločnosti na Slovensku, v Rakúsku a Českej republike.

 

„Prevziať vedenie tímu spoločnosti STORE MEDIA považujem za veľkú česť a zodpovednosť zároveň. Hlavnou výzvou bude i naďalej poskytovať plnohodnotný servis, posilniť našu značku a prinášať technologické inovácie v poskytovaných službách. Naším poslaním je vytvárať z priestorov klientov miesta pozitívnych zážitkov a návštevníkom spríjemňovať pobyt v nich - a o to sa chceme aj naďalej snažiť.“

 

Peter Földváry študoval na Fakulte masmediálnej komunikácie UCM v Trnave. Od roku 2000 pôsobil v médiách, naposledy v rádiu Europa 2 (na pozíciách on-air manažér, zvuková produkcia). Do spoločnosti STORE MEDIA nastúpil v roku 2017 na post technického riaditeľa.

 

Spoločnosť STORE MEDIA prináša od roku 2002 inovatívne marketingové riešenia a poskytuje služby v oblasti zmyslového marketingu. Svoju činnosť naštartovala ako poskytovateľ in-store rádia a postupne svoje služby rozšírila o digital signage (reklamné obrazovky) a aróma marketing. STORE MEDIA postupne expandovala do Českej republiky a Rakúska.

 

Zdroj: STORE MEDIA

 

Video

V boji proti vírusom je úspešný UV ROBOT

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW