KAUFLAND CARD

KAUFLAND CARD

KAUFLAND CARD

Tomáš Anděl novým strategickým riaditeľom prevádzky Alzy

 

Manažment spoločnosti Alza sa rozrastá o novú pozíciu strategického riaditeľa prevádzky. Novo vytvorenú pozíciu zastáva od 1. 8. 2018 Tomáš Anděl, ktorý predtým riadil pobočkovú sieť a zákaznícky servis e-shopu Notino.

 

tomas andel v

 

Tomáš Anděl (38) vyštudoval Prírodovedeckú fakultu Univerzity Karlovej. Profesijne prešiel okrem iného bankami ČSOB alebo Air Bank. Do Alzy prichádza po 2-ročnom pôsobení u významného on-line predajcu parfumov a kozmetiky, kde mal na starosti vyše 200 operátorov zákazníckeho centra a bol zodpovedný za riadenie a celkovú expanziu pobočkovej siete v rámci CEE regiónu. V Alze v prvej fáze prevezme vedenie reklamačného oddelenia a popredajného servisu. Ďalej sa bude podieľať na vedení ľudí skrze všetky prevádzky a zameria sa na customer experience a na zjednodušenie procesov vo firme.


Andělovou silnou parketou je oblasť motivácie zamestnancov, myslí strategicky, rád doťahuje veci do konca a kladie dôraz na realizáciu jednotlivých projektov. Má ročnú dcéru a rád oddychuje aktívne – jeho obľúbeným športom je kick-box.


Zdroj: Alza

 

Video

Vitajte vo svete MINIT... robíme Váš deň krajším

Retail Podcast

Category Management: Čo vás čaká pred implementáciou?

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

 NOVINKA 

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk