KAUFLAND CARD

KAUFLAND CARD

KAUFLAND CARD

BILLA Slovensko má od júla nového člena vedenia

 

Od 1. júla sa ním stal Darius Malakauskas. Z pozície Chief Operating Officer (COO) bude zodpovedný za oddelenie predaja.

 

darius malakauskas v


Darius Malakauskas (45 rokov) prichádza na novú pozíciu, jeho agendu doteraz zastrešoval generálny riaditeľ BILLA Dariusz Bator. „Darius Malakauskas má dlhoročné skúsenosti z oblasti retailu a som presvedčený o tom, že jeho pohľad na našich zákazníkov a ich potreby bude pre BILLA Slovensko významným prínosom,“ hovorí Dariusz Bator, generálny riaditeľ spoločnosti BILLA s.r.o..


„BILLA je momentálne najrýchlejšie rastúcim maloobchodným reťazcom na Slovensku, ročne otvorí 8 až 10 nových predajní. Má pred sebou obrovskú perspektívu rastu a vážim si, že sa na ňom môžem podieľať. Na úvod som si stanovil tri prioritné oblasti, ktorým sa chcem venovať a to orientácia na zákazníkov, zamestnancov a vzťahom medzi centrálou a predajňami. Splnenie očakávaní našich zákazníkov a zvýšenie kvality predajní BILLA je nevyhnutným predpokladom ďalšieho rastu našej spoločnosti. Potrebné bude taktiež prehodnotiť procesy v obchodoch a na centrále s cieľom dosiahnuť vyššiu efektivitu,“ konštatuje D. Malakauskas.


D. Malakauskas pracoval takmer desať rokov v litovskej spoločnosti IKI, kde začínal ako obchodný riaditeľ a v roku 2012 pokračoval ako COO v spoločnosti IKI a IKI Express. Pod jeho pôsobnosť spadalo 236 obchodov a 5 500 zamestnancov. Okrem oddelenia predaja bol zodpovedný aj za oddelenie internej revízie a procesov na predajniach, manažment kvality a strategické riadenie projektov. Dohliadal aj na výrobu, nákupné oddelenia a marketing.

 

Členovia vedenia BILLA od 1. júna 2018 v zložení:


Dariusz Tomasz Bator, CEO zodpovedný za expanziu, logistiku, manažment kvality, ľudské zdroje, technické oddelenie, špeciálne projekty
Albena Grozeva Georgieva, COO zodpovedná za nákup čerstvého a suchého sortimentu, privátne značky, marketing
Darius Malakauskas, COO zodpovedný za predaj
Tomáš Staňo, CFO zodpovedný za financie, kontroling, IT a právne oddelenie

 

Zdroj: Billa

Video

Vitajte vo svete MINIT... robíme Váš deň krajším

Retail Podcast

Category Management: Čo vás čaká pred implementáciou?

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

 NOVINKA 

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk