Nová predajňa dm v OC KLOKAN v Chorvátskom Grobe je otvorená

Prvý septembrový štvrtok otvorila dm svoju ďalšiu, v poradí už 156, predajňu, tentokrát v obchodnom centre Klokan v Chorvátskom Grobe. Otvorenie novej prevádzky bolo opäť spojené s podporou vybraného projektu lokálneho občianskeho združenia, tentokrát išlo Javoráčik.

 

dm grob

 

Združenie bolo podporené finančným príspevkom, keď mu dm darovala 30 % z obratu novej predajne z prvého dňa jej otvorenia. Ten predstavoval 12 787,20 € a bol realizovaný 707 zákazníkmi. Združeniu tak putovala suma 3 836,16 €, ktorá bude použitá na vybudovanie druhej vetvy Lesoparku Čierna Voda, ktorej cieľom je výsadba stromov pre zabezpečenie tienistých miest, kde budú môcť tráviť voľný čas deti i seniori a v ďalšom kroku aj osadenie náučných tabúľ. Symbolický šek na víťaznú sumu odovzdala Kataríne Bálintovej, predsedníčke správnej rady OZ Javoráčik, vedúca predajne dm v Chorvátskom Grobe Gabriela Molnárová.

 

„Pri príležitosti otvorenia novej predajne v obchodnom centre Klokan v Chorvátskom Grobe sme sa rozhodli opäť podporiť lokálnu komunitu, a preto sme darovali 30 % z obratu prvého dňa otvorenia na podporu občianskeho združenia Javoráčik. Toto združenie zoskupuje aktívnych rodičov, ktorí okrem rôznych podporných aktivít pre základnú a materskú školu podporujú aj komunitné a environmentálne aktivity,“ povedala Simona Kukučková, oblastná manažérka dm drogerie markt.


Katarína Bálintová, predsedníčka správnej rady OZ Javoráčik dodáva: „Budovanie Lesoparku na Čiernej Vode je dlhoročným projektom nášho združenia. Prvý úsek bol vybudovaný vďaka desiatkam hodín dobrovoľníckej práce obyvateľov Čiernej Vody a finančnej podpore donorov. Teší nás, že si ho obľúbili škôlkari, športovci aj rodiny s deťmi. Radi by sme v budovaní Lesoparku pokračovali a napojili jeho trasu na cyklochodník. Ďakujeme spoločnosti dm drogerie markt za finančnú podporu a dôveru, vďaka ktorej môžeme v budovaní Lesoparku pokračovať.“


Nová predajňa je otvorená denne od 9. do 20. hodiny. Na privítanie boli pre zákazníkov v prvé štyri dni jej otvorenia pripravené 10-násobné body za celý nákup, ktoré získali po predložení zákazníckej karty pri každom nákupe v tejto predajni. Pre všetkých zákazníkov boli v deň otvorenia pripravené k nákupu aj sprchovací gél z radu značky dm Balea a permanentná taška.


Zdroj: dm drogerie markt

Video

Atmosféra Retail Summitu 2023

Retail Podcast

Tomáš Török, BizBuilders: Čo musí urobiť online obchodník pre svoj rast?
Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk