Kaufland spustil vernostný program EKOBÚK

Cieľom je pútavo a hravo vzdelávať deti v dôležitosti ochrany životného prostredia. Súčasťou je aj súťaž, v ktorej môžu rodičia s deťmi pomôcť svojej materskej alebo základnej škole získať atraktívne ceny.

 

Kaufland ekobuuk2023 

EKOBÚK je pekne ilustrovaná nálepková knižka plná príbehov s ekologicky ladenými zápletkami. Deti v nej nájdu množstvo prekvapení ako napríklad otváracie okienka, hádanky a iné interaktívne prvky.


Kaufland zároveň s knižkou prináša aj súťaž, v ktorej môžu rodičia s deťmi pomôcť svojej materskej alebo základnej škole získať atraktívne ceny. V každom balíčku, ktorý zákazníci dostanú za nákup v Kauflande, nájdu 5 nálepiek do knižky a 1 súťažný kód. Každý súťažný kód predstavuje jeden hlas. Hlasovanie za školy a škôlky prebieha na stránke www.ekobuk.sk.


Vernostná akcia trvá od 2 . 3. 2023 do 26. 4. 2023 alebo do vyčerpania zásob.


Kaufland už v minulosti priniesol vernostné programy, ktoré mali za úlohu vzdelávať v deti v rôznych oblastiach ako sú napríklad ochrana životného prostredia či biodiverzita. Z pohľadu Kauflandu je dôležité približovať témy súvisiace s prírodou a jej ochranou deťom už od útleho detstva. Táto aktivita je určená predovšetkým pre žiakov materských a základných škôl 1. stupňa.


Zdroj a foto: Kaufland

Video

Aký bol Retail Summit 2022

Retail Podcast

Marian Milec: Záujem o rastlinné potraviny rastie

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk