HORNBACH edícia DIELO pokračuje novinkami

V spolupráci so švédskym štúdiom Front/ vzniklo kreslo Green Hideaway, jedinečný dizajnový kúsok vyrobený výhradne z materiálov zo sortimentu HORNBACH. Vďaka návodu si môže každý postaviť tento zelený úkryt a preniesť tak kus prírody k sebe domov. HORNBACH dokazuje, čo všetko je možné pokiaľ sa spojí kreativita, zručnosť a bežný sortiment HORNBACHu.

 

Hornbach dielo v

 

Základnou myšlienkou celého radu HORNBACH edície DIELO je nemusieť si exkluzívne dizajnové predmety kupovať, ale jednoducho si ich podľa návodu vlastnými silami vyrobiť. Pretože to, čo by inak bolo pre mnohých cenovo nedostupné, teraz nestojí vďaka edícií DIELO viac ako cenu použitého materiálu, deň alebo dva času a samozrejme trochu kutilskej vášne a umu.


DIELO predstavuje opäť kus nábytku – nie však klasického. Švédska dizajnérska dvojica Front/ navrhla kreslo Green Hideaway ako zelené útočisko, úkryt - ktorý stiera hranice medzi interiérom a exteriérom.


„V našom stále pretechnizovanejšom svete sa čas strávený v zeleni často kráti - preto Green Hideaway ponúka každému kúsok prírody napríklad v obývacej izbe. Príroda má na ľudí preukázateľne upokojujúci účinok. Zapojenie živého zeleného sveta do nášho DIELA bolo pre nás obzvlášť v tejto nepokojnej dobe presne tým správnym rozhodnutím,“ hovorí David Kolář, vedúci marketingu HORNBACH pre Slovenskú a Českú republiku.


Medzinárodná kampaň na HORNBACH edíciu DIELO, ktorú vytvorila berlínska agentúra Heimat, bude zahájená od 30.1. v Českej republike, na Slovensku a vo Švédsku, ďalšie krajiny budú nasledovať.


Východiskovým bodom, ale aj cieľovou stanicou je webová stránka www.hornbach.sk/dielo, kde si machri, ale samozrejme nielen tí – môžu zadarmo stiahnuť 22 stránkový magazín, ktorý obsahuje nielen príbeh a myšlienku kresla Green Hideaway, ale aj ilustrovaný návod so šablónou na výrobu, zoznam materiálu a náradia na stavbu kresla.


Kreslo Green Hideaway už stihli okomentovať aj odborníci zo sveta designu a floristiky, z Česka a Slovenska. Na kresle oceňujú predovšetkým kreatívne riešenie štúdia Front/ a ponúkajú jeho ďalší rozvoj či personifikované riešenie. Tieto doplnkové videá budú odhalené v druhej polovici februára.


V roku 2018 predstavil HORNBACH prvé DIELO od dánskeho dizajnéra Sigurda Larsena – ikonické komfortné kreslo s nadčasovým dizajnom kombinovaným so sofistikovanými, robustnými materiálmi. O rok neskôr nasledoval stolík Utsuri Tabele od japonského dizajnéra Yo Shimada – modulárna interpretácia stola, ktorá prináša flexibilitu a inovatívnu hrou neónových farieb a ich svetelnými odrazmi.


Zdroj: HORNBACH

Video

Aký bol Retail Summit 2022

Retail Podcast

Marian Milec: Záujem o rastlinné potraviny rastie

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk