Čerpacie stanice OMV a BILLA na Slovensku rozširujú spoluprácu

Pilotný projekt predajne VIVA BILLA v Bratislave, na Hečkovej ulici, sa teší priazni zákazníkov a tak túto možnosť získali aj návštevníci ďalších čerpacích staníc. OMV v spolupráci s reťazcom BILLA priniesla sortiment čerstvých potravín po Rači aj na čerpacie stanice do Podunajských Biskupíc a do Trenčína.

 

BILLA OMV exterier11 22 v


„Otvorenie predajní VIVA BILLA bolo skúškou, ktorá mala zistiť dopyt zákazníkov po menších formátoch predajní, kde by si dokázali rýchlo nakúpiť potraviny. Náš pilotný projekt v bratislavskej Rači získal pozitívnu spätnú väzbu a našiel si množstvo priaznivcov, ktorí sa do predajne na čerpacej stanici pravidelne vracajú. Opäť sa potvrdilo, že čerpacie stanice už dávno nie sú miestom, kde zákazník len natankuje a odchádza, ale zmenili sa na miesta s komplexnou ponukou služieb. Sme radi, že sme mohli pilotný projekt predajní VIVA BILLA rozšíriť aj na ďalšie miesta, uľahčiť tak našim zákazníkom každodenné povinnosti a ponúknuť im ďalšiu kvalitnú službu,“ povedala Miriam Fellingerová, sales manažérka OMV Slovensko.


„Prvá predajňa VIVA BILLA na čerpacej stanici OMV na Hečkovej ulici presvedčila jej zákazníkov, že nákup čerstvých potravín dokážu urobiť aj s krátkou zastávkou popri natankovaní. Teší nás, že táto úspešná spolupráca ďalej expanduje. Veríme, že tento formát predajní rozšírime aj do ďalších miest po celom Slovensku,“ povedal Arnd Riehl, generálny riaditeľ BILLA.


Potraviny si tak už od začiatku novembra zákazníci nakúpia v predajni VIVA BILLA na čerpacej stanici OMV v Podunajských Biskupiciach v smere z centra a na čerpacej stanici OMV v Trenčíne na Električnej ulici. Zákazníci v nových predajniach nájdu okrem čerstvého pečiva, veľký výber mliečnych, mäsových výrobkov, bohatý výber zeleniny, ovocia a samozrejme aj trvanlivé výrobky. Za nákupy v nových predajniach môžu zákazníci naďalej zbierať bonusové body a vymeniť ich za desiatky rôznych tovarov a služieb. Za nákup nad 10 € ich OMV odmení kávou zdarma.


Nový koncept predajní je súčasťou inovácií, ktoré OMV prináša v snahe poskytovať kvalitné služby. Čerpacie stanice OMV sú miestom, kde možno natankovať palivá, zákazníci si tu môžu kúpiť elektronické diaľničné známky, vyzdvihnúť balík či zakúpiť lístky na kultúrne a športové podujatia. Neustálym dopĺňaním a diverzifikáciou prechádza aj gastronomický sortiment, ktorý vodičom na cestách ponúka kvalitné občerstvenie i dobrú kávu.


Zdroj a foto: OMV

Video

Aký bol Retail Summit 2022

Retail Podcast

Marian Milec: Záujem o rastlinné potraviny rastie

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk