CCC otvára novú predajňu obuvi v bratislavskom nákupnom centre Eurovea

Sieť predajní obuvi pre ženy, mužov i deti sa vo štvrtok, 22. 9. 2022 rozrastie o novú pobočku. V poradí siedma bratislavská predajňa privíta v nákupnom centre na nábreží Dunaja svojich priaznivcov pestrým programom.


Spoločnosť CCC pôsobí na slovenskom trhu od roku 2012. Slovensko bolo v poradí treťou krajinou, kde značka otvorila svoje prevádzky. Predchádzal tomu úspech, ktorý koncept zaznamenal v Poľsku a Českej Republike. Už 6. rok od otvorenia predajní CCC predalo viac, ako milión párov topánok. Rast popularity, atraktivita sortimentu a cien obuvi CCC láka čoraz viac priaznivcov, nadšencov módy i influencerov.


Preto v jednom z najlukratívnejších nákupných centier v Bratislave – v Eurovei- CCC otvára svoju v poradí šiestu bratislavskú predajňu už tento štvrtok. Sprievodný program, súťaže a akcie súvisiace s jej otvorením budú prebiehať až do nedele, 25. 9. 2022.


Jednou z aktivít bude aktivita Popoluška. V spolupráci s Refresher.sk sa bude konať hľadanie toho alebo tej, komu sadne vopred vybraný pár obuvi zo sortimentu CCC. Človek, ktorému topánky sadnú ako uliate si ich môže priamo na mieste nechať. Takto budú po Eurovei rozdané 3 páry topánok.


Tu však s prekvapeniami pre hostí, ktorí sa rozhodnú prísť na otvorenie CCC nekončí. Jeden zo šťastlivcov, ktorý sa zapojí do komentovania na sociálnych sieťach môže vyhrať nákupnú poukážku v hodnote 150 € a hodinu nákupov s módnym stylistom, ktorý mu pomôže s výberom topánok.


Módna stylistka bude k dispozícii aj priamo v novootvorenej predajni obuvi CCC. Všetkým členom Klubu CCC ochotne poradí, ako skombinovať najnovšie jesenné a zimné kolekcie topánok s aktuálnymi módnymi trendami. A nie len to. Poradenstvo bude oveľa komplexnejšie. Pre radu na dokonalý styling si môžu prísť aj tí, ktorí tápajú s výberom obuvi a oblečenia, ktoré sa bude hodiť priamo im a ich postave.


Jesenné a zimné trendy sa ponesú v tlmených farebných tónoch a v obliekaní budú hrať prím kvalitné masívne pleteniny. Najnovšia kolekcia Jenny Fairy Records a Big Boot Energy zrejme poteší každého fanúšika módy. Zákazníci, ktorí sa poponáhľajú a budú medzi prvými 50 návštevníkmi predajne si odnesú uvádzacie zľavy a darčeky.


Zdroj: CCC

Video

Aký bol Retail Summit 2022

Retail Podcast

Marian Milec: Záujem o rastlinné potraviny rastie

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk