Multifunkčný projekt v novom centre Bratislavy odhalil poslednú časť svojej fasády

Inštaláciou nového loga Nivy tak toto centrum začína svoju novú etapu a pripravuje sa na budúcich návštevníkov.


Bohatý mix obchodov a služieb, autobusovú stanicu letiskového štandardu a celoročnú tržnicu s výberom gurmánskych zážitkov pod verejne prístupnou zelenou strechou si Bratislavčania a návštevníci hlavného mesta užijú už tento rok. Hoci posledný rok prial máloktorému segmentu, práce na centre Nivy neutíchajú. Nájomcovia jednotlivých prevádzok už pripravujú svoje interiéry na blížiace sa otvorenie Nív. Showroom Alza, potraviny Yeme, McDonald’s a mnohí iní sú už v pokročilých fázach prípravy svojich prevádzok. Rovnako aj interiér centra, ktorý svojou architektúrou inšpirovanou prírodou podporuje komfort a pohodlie návštevníkov, je už pripravený na inštaláciu posledných interiérových prvkov. Pribúdajú drevené obklady eskalátorov, ktorých je na Nivách 35 kusov.


Zelená je neoddeliteľnou súčasťou identity centra Nivy. Potvrdzujú to nielen zelené fasády. Na streche Nív sa dosádzajú posledné rastliny, ktoré doplnia už vysadených 134 vzrastlých stromov. Dokončuje sa montáž prvkov ako lavičky, herné prvky detských ihrísk či tartan bežeckého okruhu dlhého 500 metrov. Zelená strecha Nív tak bude onedlho plná atrakcií pre rodiny s deťmi, športovcov, ale aj milovníkov mestského života.


Príbeh centra Nivy sa začal písať 1. októbra 2017 presťahovaním bratislavskej autobusovej stanice. V súčasnosti je tento unikátny koncept, priamo v srdci novovznikajúcej štvrte Nové Nivy, takmer pripravený privítať prvých návštevníkov.


Rozmanitosť, pestrosť, chuť objavovať aj sa nechať prekvapovať. Na Nivách sa bude stretávať staré s novým, pokojný život starej štvrte s ruchom veľkomesta, veľké značky s malými prevádzkami, cestujúci s obyvateľmi z okolitých bytov.

 

Nivy budú mať skrátka mnoho tvárí. Návštevníci centra Nivy sa môžu už teraz tešiť na vlajkové prevádzky viacerých značiek a tiež na novinky na trhu, ako napríklad Zara Home a Oysho od Inditex. Na Nivy sa vráti aj Pošta, a to v novom a modernom šate. Na svoje si prídu aj fanúšikovia módy, ktorí tu nájdu prevádzku s módou lokálnych dizajnérov - SOM Store či talianske Primadonna Collection. Na trhu známa značka YEME otvorí na Nivách okrem potravín aj svoju prvú bezlepkovú pekáreň, Alza má pre návštevníkov Nív pripravený výnimočný showroom s podzemným Alza Drive, McDonald´s pripravil McDrive priamo z ulice Mlynské nivy.


Aj napriek ťažkej situácii, v ktorej sa za posledný rok ocitol gastro segment, zážitkom bude postupne aj celá gastro zóna, ktorú návštevníci nájdu na podlaží Tržnice Nivy. Tá postupne prinesie kombináciu zážitkového streetfoodu, reštaurácií, obchodov s delikatesami, fastfoodu a tiež predajcov lokálnych produktov. O tom, že projekt Nivy prináša moderné riešenia už dnes, svedčí aj fakt, že Tržnicu Nivy je možné už viac ako rok nájsť v online prostredí ako vôbec prvú online tržnicu na Slovensku.


Zdroj: Centrum Nivy

 

Video

Vitajte vo svete MINIT... robíme Váš deň krajším

Retail Podcast

Category Management: Čo vás čaká pred implementáciou?

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

 NOVINKA 

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk