Tauris Group rozširuje svoj biznis. Začína vyrábať prémiovú potravu pre psov

Vďaka vlastnej rozrábke sa spoločnosť tento rok rozhodla rozšíriť výrobu o novú kategóriu sušených výrobkov a vytvorila tak zdravé a 100% prírodné pamlsky značky DOGGO pre psov.


Na sortimente si môžu pochutnať malé, stredne veľké a veľké plemená psov. Majitelia si môžu byť istí, že svojim miláčikom doprajú kvalitu bez umelých častí, chemikálií či konzervačných látok.


Spoločnosť chce zdravými prírodnými maškrtami potešiť aj psíkov, ktorí zatiaľ nemali šťastie na rodinu a ich domovom je útulok. Stovkám chlpáčov celkovo z 8 útulkov po celom Slovensku poskytne Tauris Group 360 kg žuvacích pamlskov. Prvú dávku psích pochúťok venovala spoločnosť TAURIS Centru nájdených zvierat v Ružomberku.


Chutné žuvacie maškrty značky DOGGO pozostávajú zo sušených bravčových uší, chrupaviek a paprčiek tej najvyššej kvality. „Myšlienka vytvorenia produktov pre našich štvornohých miláčikov súvisí s činnosťou našej rozrábky čerstvého mäsa a využitia všetkých častí bravčového mäsa. Spoločnosť Tauris sa drží rokmi overených receptúr. Rovnakú kvalitu si zaslúžia aj naši štvornohí priatelia, pre ktorých uvádzame na trh sušené 100% prírodné žuvacie pochúťky, ktoré ich nie len nabijú energiou, ale prospejú aj ich chrupu a doprajú im chutný relax. Bravčové sušené dobroty rovnako uspokoja aj majiteľov psov, ktorí požadujú pre svoje milované zvieratá plnohodnotnú potravu a čoraz vyššiu kvalitu z prírodných zdrojov. Pamlsky prinášame vo výhodných baleniach, aby ich mali po ruke vždy, keď budú chcieť potešiť či odmeniť psíka, napríklad po náročnom výcviku,“ hovorí generálny riaditeľ Tauris Group Richard Duda.


Zdroj: Tauris Group

 

Video

Vitajte vo svete MINIT... robíme Váš deň krajším

Retail Podcast

Category Management: Čo vás čaká pred implementáciou?

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

 NOVINKA 

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk