Somat Gold získal certifikát kvality TÜV

Značka tabliet do umývačky riadu Somat Gold od spoločnosti Henkel získala najvyššie hodnotenie od nemeckého testovacieho inštitútu TÜV. Ide o ocenenie nemeckých spotrebiteľov, ktorí hodnotili produkty na základe vlastnej skúsenosti a spokojnosti s ich používaním.


Somat Gold získal certifikát kvality na základe nezávislého hodnotenia nemeckých zákazníkov, ktorí dlhodobo používajú tento produkt a majú skúsenosť aj s ďalšími podobnými. Tablety na umývanie riadu testovali počas vybraného obdobia, následne boli výsledky vyhodnotené a najlepším značkám udelil nemecký testovací inštitút hodnotenie kvality.


Podmienkou bolo, aby produkt otestovalo minimálne 100 zákazníkov, ktorí ho využívali doma počas stanoveného času. V hodnotení sa zohľadňovalo niekoľko aspektov: celková spokojnosť s používaním produktu, celková spokojnosť s čistiacim výkonom a celková spokojnosť s ochranou a leskom riadu. Zákazníci následne pretavili spokojnosť do päťbodovej stupnice, pričom v každej kategórii musel hodnotený produkt dosiahnuť minimálnu známku 2,2, aby sa dostal medzi najlepších.


Tablety na automatické umývanie riadu Somat Gold prinášajú do domácnosti viac komfortu, ešte lepší čistiaci výkon a bonusom je prémiový vzhľad. Účinná receptúra v sebe ukrýva technológiu hĺbkového čistenia, ktorá si poradí s pripáleninami a odstráni aj zaschnuté škrobové škvrny. Somat Gold je účinný proti škvrnám od čaju aj kávy a výsledky umývania sú viditeľné už pri 40°C. Okrem funkcie soli a leštidla, chráni sklo pred koróziou a má funkciu rýchleho schnutia.


Výhodou je tiež moderný obal– tablety sú v predaji v prémiovom uzatvárateľnom, vodeodolnom a ľahko uskladniteľnom obale. Aby bolo použitie Somat Gold tabliet ešte jednoduchšie, tablety sú zabalené vo fólii rozpustnej vo vode.


Zdroj: Henkel

Video

Aký bol Retail Summit 2022

Retail Podcast

Marian Milec: Záujem o rastlinné potraviny rastie

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk