Do obchodného centra Laugaricio v Trenčíne prichádza reťazec Lidl

Obchodné centrum Laugaricio ponúka najviac pestrý mix obchodov v celom Trenčianskom kraji. K súčasnej ponuke módnych značiek a doplnkov už čoskoro pribudne aj jeden z lídrov v potravinárskom segmente, diskont Lidl.


K doterajšej ponuke predajní tak pribudne nová predajňa Lidl s predajnou plochou 1 544 m2. Ide o štvrtú predajňu Lidl na Slovensku, ktorá je súčasťou obchodného centra a zároveň to bude už piata predajňa Lidl v meste Trenčín. Lidl pri všetkých svojich aktivitách berie ohľad na životné prostredie a trvalú udržateľnosť. Nová predajňa bude preto vybavená najvyšším štandardom a najnovšími technológiami, a jej otvorenie je plánované už koncom februára.


„Sme radi, že do nášho nákupného centra prichádza reťazec Lidl, ktorý svojou ponukou zapadá do nášho konceptu rodinného centra. Zákazníci tu nakúpia nielen potraviny, ale aj oblečenie a doplnky do domácnosti, pohodlne vybavia nielen bežné, ale aj väčšie rodinné nákupy,“ hovorí o plánovanom otvorení predajne Lidl Tatiana Draková, Center Manager OC Laugaricio.


Na plánovanú zmenu reaguje OC Laugaricio tým, že rozširuje svoju parkovaciu kapacitu. Okrem toho zákazníkom urýchli aj prístup do centra, a teda aj do samotného obchodného reťazca.


„Počítame s tým, že Lidl k nám privedie viac návštevníkov, ktorí budú chcieť pod jednou strechou vybaviť aj väčšie nákupy. Aby sme im počas nakupovania mohli aj naďalej dopriať potrebný komfort, rozšírili sme parkovaciu kapacitu, a zároveň pripravujeme aj nový vstup do centra, priamo z nového parkoviska. Celkovo pribudne 80 nových parkovacích miest, ktoré by mali efektívne riešiť aj zvýšený počet návštevníkov v obchodnom centre,“ dodáva T. Draková.


Týmto však novinky v OC Laugaricio nekončia. Mix predajní a služieb plánuje posilniť aj ďalší významný hráč, sieťový autorizovaný predajca značky Apple. Pozitívne zmeny zároveň ovplyvnia aj bočné parkovisko trenčianskeho nákupného centra, kde pribudnú nové rýchlo nabíjacie stanice pre elektromobily.


OC Laugaricio je súčasťou portfólia Prvého realitného fondu spravovaného spoločnosťou IAD Investments, správ. spol., a.s.


Zdroj: OC Laugaricio

Video

New Retail Summit 2020 v 1 minúte

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW