New Retail Summit 2020 odhaľuje prvé mená v programe

New Retail Summit 2020, ktorý predstaví aktuálne trendy v oblasti dopytu, ponuky a technológií a na praktických príkladoch ukáže cestu k ďalšiemu rastu odvetví a firiem, sa uskutoční 4. 3. 2020 v kongresovom centre hotela DoubleTree by Hilton v Bratislave.


Organizátori z Blue Events už teraz intenzívne pracujú na programe tohto podujatia, a tak môžu poodhaliť niektoré zaujímavosti z jeho príprav. Svoju účasť už prisľúbili:

 

• kľúčový rečník Toby Pickard, ktorý sa v londýnskom IGD (Institute of Grocery Distribution) zaoberá analýzami trendov, budúcnosťou a inováciami,
Matej „Sajfa“ Cifra – moderátor veľkej diskusie hlavných reprezentantov slovenského trhu a gala večera Mastercard Obchodník roka 2019,
Corelie Grau z vedenia e-shopu AboutYou predstaví stratégiu vstupu na trh,
Lubomír Mechura, Retailer Services Director CEE z firmy Nielsen, prinesie najaktuálnejšie informácie o maloobchode v SR.

 

Informácie o rečníkoch a detailnom programe New Retail Summitu 2020 sú priebežne zverejňované na webe podujatia.

 

Vstupenky na New Retail Summit 2020 už sú v predaji, zakúpiť si ich môžete priamo tu


Pri včasnej registrácii ich zakúpite za výrazne zvýhodnené ceny. V limitovanom čase je k dispozícii aj unikátna ponuka „CZ & SK Špeciál“, ktorá umožňuje účasť na bratislavskom aj pražskom Retail Summite za veľmi atraktívnu cenu.


Zdroj: Blue Events

Video

Aký bol Retail Summit 2022

Retail Podcast

Marian Milec: Záujem o rastlinné potraviny rastie

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk