Prípravy Retail Summitu 2019 bežia na plné obrátky

Retail Summit, najväčšie stretnutie obchodníkov a dodávateľov tovarov a služieb pre český a slovenský retailový trh, vstupuje do svojho jubilejného 25. ročníka. Uskutoční sa 4.- 6.2.2019 v pražskom Clarion Congress Hotel.


Od prvého ročníka tohto podujatia až doteraz sa český a slovenský maloobchodný trh zásadne zmenil. Po počiatočnom boji o dobré lokality sme sa cez súťaž o najväčšie obraty postupne dostali do stavu, kedy ide hlavne o zisk. A ten je stále viac dosahovaný len pri dokonalom pochopení zákazníka a dodaní hodnoty, ktorú očakáva. Súboj retailerov a výrobcov sa tak presúva smerom k zákazníckemu zážitku. V záplave navzájom podobného tovaru a služieb je to práve „customer experience“- zážitok, ktorý rozhodne o tom, či sa zákazník k značke alebo k obchodníkovi vráti, v lepšom prípade odporučí ďalej.


Je tak logické, že témou Retail Summitu 2019 bude intenzívna diskusia o tom, ako premeniť negatívnu či neutrálnu zákaznícku skúsenosť v silný pozitívny zážitok.


Registrácia na Summit 2019 bude otvorená tradične začiatkom septembra (3.9.2018 o 7hod.). Poznačte si však už teraz túto akciu do svojho kalendára. A dajte nám vedieť, pokiaľ máte zaujímavé nápady týkajúce sa hlavného aj sprievodného programu Retail Summitu 2019. Aktuálne pracujeme na programe a finišujeme rokovania s kľúčovými partnermi.


Barbora Krásná, Blue Events

Video

Pozvánka na Retail Summit 2021

Retail Podcast

Category Management: Čo vás čaká pred implementáciou?

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

 NOVINKA 

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk