Kaufland Moja malá záhradka

Kaufland Moja malá záhradka

Kaufland Moja malá záhradka

SÁRA predstavila univerzálny držiak pútača!

 

Pútače do regálov alebo tiež stoppery patria nepochybne medzi najvýraznejšie POS nosiče. V predajni je ich rola nezastupiteľná. Pomáhajú šíriť marketingové posolstvá obchodníkov a účinné sú aj pri podpore predaja produktov. Nový univerzálny typ držiaka pre pútače a stoppery uviedla nedávno na trh spoločnosť SÁRA.

 

SARA drziak putaca PTEL01 02

 

Vytiahnu tovar v regáli z anonymity, komunikujú doplnkové informácie o produkte, vizuálne ho prepájajú s nadlinkovou kampaňou, pomôžu upozorniť na novú značku, balenie, či komunikujú promo akciu.  S pomocou stopperov, orientovaných kolmo do uličky, tovar v regáli nezanikne, naopak podporíte nimi impulzívne nákupy. A výborným sluhom sú aj pre obchodníkov. Účinne komunikujú posolstvá v rámci vernostných programov, upútavajú na produkty privátnych značiek aj komunikujú akcie.

 

Pestrú ponuku držiakov pútačov a stopperov nájdete v portfóliu spoločnosti SÁRA. Tá aktuálne prichádza s novinkou, je ňou univerzálny držiak PTEL01, ktorý je určený pre ESL (Electronic shelf labels) lišty. Jeden typ môžete aplikovať na oblé i koľajnicové lišty. Jeho inštalácia je jednoduchá, rovnako ako aj výmena vizuálov pútačov, ktoré sú v držiaku umiestnené. Prispôsobiteľný je tiež tvar stopperov.

 

Chcete vyskúšať, či je držiak vhodný aj pre vaše ESL lišty? Jeho vzorku môžete Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

 

Kto je SÁRA?

 

POS továreň, ktorej odborníci navrhujú a vyrábajú POS materiály, reklamné stojany a pútače v atraktívnom dizajne a vysokej kvalite. Zvýraznia výrobok v mieste predaja. Realizujú kompletný interiér vášho predajného miesta. Viac než 1500 štandardných produktov nájdete v  e-shope. V profesionálnom Dizajn štúdiu pre vás pripravia ďalšie 3D návrhy zákazkových riešení. Takmer 30 ročná skúsenosť v odbore zaručuje vysoké štandardy v kvalite tovaru a služieb.


Zdroj a foto: www.sara.cz

 

PR