Reklamný pútač na pult

Súčasťou marketingu predajných zariadení, kaviarenských prevádzok a obchodov je posilniť pultový predaj pri pokladnici, tesne pred tým, ako zákazník uhradí platbu za nákup.

 

reklamny putac na pult


Kaviareň môže promovať svoju ponuku napríklad aj prostredníctvom reklamného pútača, ktorý stojí na pulte. Takáto forma ponuky môže nahrádzať aj menu kartu alebo nápojový lístok pre tých zákazníkov, ktorí majú záujem nechať si jedlo alebo kávu zabaliť.Informuje aj o sezónnej ponuke, akciových produktoch, vernostných zľavách alebo súťažiach. Pultová reklama promuje logo a názov značky a vďaka svojmu prevedeniu je poslednou skladačkou v celkovom obraze instore reklamy.


Tlač reklamného pútača


Digitálna UV tlač dosahuje profesionálnu kvalitu a vďaka využitiu modernej technológie LED svetiel chráni životné prostredie a je ekologická. Vhodnou voľbou pre materiál reklamného pútača je tlač na biely alebo čierny komatex dostupný v rozličných hrúbkach. Penené PVC dosky sa dajú priamo potláčať UV farbami a je možné ich lepiť, rezať, frézovať a vytvárať z nich originálne produkty, stojany, tabuľky, či pútače.


Špeciálne efekty tlače


Medzi často preferované špeciálne efekty patrí tlač bielou farbou. Využíva sa na zachovanie farebnosti pri tlači na farebný alebo transparentný podklad. Bez podloženia bielej farby pod ostatné by sme nedosiahli ich plnú kryciu schopnosť, alebo by mohol farebný podklad zmeniť výslednú farebnosť grafiky. Zvýraznenie časti grafiky vieme dosiahnuť aj parciálnym lakom.


Repozičná fólia


Pôsobivým riešením často meniacich sa informácií na reklamnom pútači je ľahko obmieňateľná repozičná fólia. Na rozdiel od samolepiacich fólií nemá na zadnej strane lepidlo, ale silikónové body s mikrokanálikmi, vďaka ktorým drží na reklamnom pútači podtlakom. Použitím repozičnej fólie viete aktualizovať reklamné produkty bez toho, aby ste ich museli celé vymieňať. Dotlačou či už na bielu alebo transparentnú preliepaciu fóliu udržíte vašich zákazníkov stále v obraze.

 

Zdroj a foto: Typocon