PVC-free novinka na polepenie výkladov

Novinkou v ponuke takzvaných “easy to apply - easy to remove” tlačených materiálov je materiál s označením UVprint PP easy dot transparent.

 

uvprint pp easy dot v

 

Easy dot materiály sa vyznačujú špeciálnymi lepiacimi plochami v bodoch, ktoré umožňuje jednoduché lepenie, a to aj pre neskúsených zamestnancov, ktorí plnia v retaili obvykle inú rolu, než je dekorácia výkladov.

 

Zjednodušene ide o bubble-free riešenie všade tam, kde nie je čas ani rozpočet posielať profesionálnych lepičov inštalovať kampaň na viacerých miestach. Typickým príkladom sú black-friday kampane a iné časovo limitované reklamné akcie, kde je ako hlavný nosič použitý samotný výklad obchodu, reštaurácie alebo inej maloobchodnej jednotky.

 

uvprint pp easy dot 2

 

UVprint PP easy dot transparent je inovatívny materiál, predovšetkým preto, že ide o prvé PVC-free riešenie pre jednoducho aplikovateľnú transparentnú samolepiacu fóliu. Tlač je spravidla zrkadlová a veľmi často s použitím bielej farby, pre dosiahnutie vyššieho kontrastu alebo len v rámci kreatívneho zámeru, kedy je možné hrať sa s čiastočnou priehľadnosťou grafiky.

 

UVprint PP easy dot je možné potlačiť UV vytvrdzovaným atramentom, je možné ho vysekávať, tvarovo orezávať na stolových aj klasických rezacích plotroch.

 

Pre doplnenie je potrebné dodať, že biely variant tohto materiálu je na trhu už niekoľko rokov.

 

Kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.