Inovovaná kolekcia Ruža & Žriedlová soľ

Začiatkom marca predstavila česká značka Manufaktura vylepšenú kolekciu Ruža & Žriedlová soľ, ktorá je súčasťou jej ponuky už 15 rokov. Tento kozmetický rad telovej kozmetiky využíva blahodarné účinky kráľovnej kvetín.

 

manufaktura ruza kozmetika v

 

Ruža nad zlato


Ruža je odnepamäti symbolom lásky, vášne, krásy a ženskosti. Ružový olej je jednou z najvzácnejších a najdrahších omladzujúcich a regeneračných kozmetických surovín na svete, je účinný už v pár kvapkách. Ružová voda má silné antioxidačné a antimikrobiálne účinky. Nie nadarmo preto v kozmetike platí porekadlo „ruža nad zlato“.


Kozmetika s ružou od českej značky Manufaktura je inšpirovaná tradíciou a využíva priaznivé regeneračné, omladzujúce a upokojujúce účinky tohto kvetu. Okrem obsahu ružovej vody či ružového oleja možno v tomto kozmetickom rade nájsť aj mnoho ďalších ingrediencií prírodného pôvodu. Produkty sú vhodné pre zrelú a suchšiu pokožku, sú vegánske a príjemne voňajú.


Kozmetický rad Ruža & Žriedlová soľ má novú vylepšenú receptúru


Produkty obsahujú okrem ružového oleja ružový extrakt z ruže stolistej a tiež šetrnejší konzervant. Obaly sa vyznačujú atraktívnejším dizajnom, ktorý pôsobí minimalistickým nežným dojmom.


Harmonizujúci zvláčňujúci sprchový gél Ruža 300 ml, 7,70 €
Zvláčňujúci a hydratačný sprchový gél s výťažkom z ruží, žriedlovou soľou, mandľovým olejom a ovseným beta-glukánom rozmazná zmysly aj pokožku.


Výživný, hydratačný & Anti-aging krém na ruky Ruže 75 ml, 8,55 €
Výživný, hydratačný & anti-aging krém na ruky v sebe ukrýva vzácny ružový olej, bambucké maslo, kyselinu hyalurónovú a celý rad minerálov zo žriedlovej soli. Poskytuje dokonalú regeneráciu, dlhodobú hydratáciu, omladenie a účinnú ochranu pre namáhané ruky.


Prírodné zvláčňujúce tuhé mydlo na ruky a telo Ruže 150 g, 6,50 €
Poctivé prírodné tuhé mydlo na ruky a telo obsahuje výťažok z ruží, mandľový olej, glycerín a žriedlovú soľ. Luxusné mydlo na ruky premení každú očistu na vonný ošetrujúci rituál. Bohatá pena zanechá pokožku rozmaznanú, hodvábnu a krásne prevoňanú podmanivou vôňou ruží.


Výživné, hydratačné & Anti-aging telové mlieko Ruže 250 ml, 11,80 €
Objavte exkluzívne telové mlieko s ružovým, ovseným a mandľovým olejom, kyselinou hyalurónovou a žriedlovou soľou. Poskytuje regeneráciu, výživu, dlhodobú hydratáciu a omladenie. Je ideálne aj pre suchú, citlivú a zrelú pokožku.


Exkluzívna krémová kúpeľová guľa s ružovým olejom 2 v 1 – Ruža 60g, 5,30 €
Šumivá guľa do kúpeľa 2v1 rozmazná telo aj zmysly. Zriedkavý ružový olej a výživné rastlinné maslá zaistia hydratáciu, zvláčnenie, výživu a nežne romantická vôňa prevonia pokožku.

 

Manufaktura je 100% česká značka kozmetiky, doplnkov a dekorácií založená v roku 1991. Zakladá si na lokálnosti, tradíciách a šetrných receptúrach, ktoré sú plné prírody a krásnych vôní. Manufaktura netestuje svoje výrobky na zvieratách a väčšina jej kozmetických výrobkov je vhodná pre vegánov. Zákazníci môžu výrobky značky Manufaktura nakúpiť v sieti jej kamenných predajní alebo z pohodlia domova v e-shope manufaktura.sk.

 

Zdroj a foto: Manufaktura

 

Video

Aký bol Retail Summit 2022

Retail Podcast

Marian Milec: Záujem o rastlinné potraviny rastie

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk