Winter Party s novou limitovanou edíciou Bref

Na pravidelnú starostlivosť o toaletu treba myslieť aj počas zimných dní a koncoročných sviatkov. Vďaka novej limitovanej edícii WC blokov Bref jej možno dodať extra dávku sviežosti a čistoty. Starostlivosť o toaletu navyše rozveselia postavičky tučniaka, snehuliaka, jeleňa a medveďa.

 

bref winter party mix v

 

Prémiový rad Bref Color Aktiv toaletu pri každom spláchnutí dôkladne vyčistí, ochráni pred vodným kameňom a udrží sviežu vďaka technológii Odor Stop, ktorá vytvára ochrannú bariéru proti nepríjemným zápachom. Obľúbená farebná voda, ktorá slúži aj ako indikátor sviežosti, je v tejto limitovanej edícii v dvoch odtieňoch – modrej a fialovej. Modrú farbu zabezpečí hravé vyhotovenie s tučniakmi „The Polar Dancers“ a fialovú zas verzia s veselými snehuliakmi „The Frosty Snowmen“.

 

Tuhé WC bloky z kategórie Bref Power Aktiv poskytujú štyri účinné funkcie naraz: čistiaca pena, ochrana pred nečistotami, extra dlhotrvajúca sviežosť a o 50 % väčší účinok proti vodnému kameňu*. Teraz sa o priebežnú čistotu toalety postarajú WC bloky vo veselej limitovanej edícii, na ktorých nájdete tancujúce jelene „The Dancing Reindeers“ či športujúce medvede „The Sporty Bears“.

 

Limitovaná edícia WC blokov Bref je dispozícii vo výhodnom ekonomickom balení po troch alebo štyroch kusoch.

 

*Po niekoľkých spláchnutiach v porovnaní s neošetreným povrchom toalety.

 

Zdroj a foto: Henkel

 

Video

Aký bol Retail Summit 2022

Retail Podcast

Marian Milec: Záujem o rastlinné potraviny rastie

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk