kaufland

kaufland veggie banner l

kaufland

Kofola uvádza vianočné limitované edície

História limitovaných vianočných edícií Kofoly sa začala písať v roku 2007. Úplne prvou bola Kofola Škoricová a škorica sa vo vianočných limitkách pravidelne opakovala aj v ďalších rokoch. Niekedy samostatne, inokedy v spojení so slivkami, s hruškou alebo s jablkami. Jednoznačne prvé miesto si však nielen medzi škoricovými, ale medzi všetkými limitovanými edíciami Kofoly, vydobylo Jablko so škoricou.

 

kofola vianoce v


„Kombináciu jablko so škoricou sme v roku 2019 priniesli len na český trh. Úspech tohto spojenia s Kofolou nás však presvedčil o tom, že tento rok takto okoreníme vianočnú Kofolu nielen v Česku, ale aj na Slovensku. Nechceme však ostať len pri osvedčenej príchuti, ale ponúkneme aj novinku - spojenie tradičnej Kofoly s karamelom,“ predstavuje vianočné príchute Nikola Gschwentnerová, ktorá sa stará o značku Kofola.


Za 15 rokov tento československý nápoj spestrilo na Vianoce množstvo príchutí. Orechy, kokos, niekoľkokrát vanilka, dokonca aj marcipán či čokoláda. Po zlate pre jablko so škoricou si striebornú priečku medzi vianočnými limitkami Kofoly odnieslo opäť korenie, ako inak vianočné, a bronzovú priečku zase vianočná klasika – Mandarínka.


Sviatočné limitované edície roku 2021 Kofola Karamel a Kofola Jablko so škoricou sú dostupné v slovenskom maloobchode v 2l PET fľaši od októbra 2021 až do vypredania.


Zdroj: Kofola

 

Video

Prvé ohlasy spotrebiteľov na recykláciu plastov

Retail Podcast

Category Management 2: Koho zapojiť do vytvárania plánogramu

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk