Na Slovensko prichádza rakúska značka Lysoform

Vplyvom posledných mesiacov, ktoré sa niesli v snahe zamedziť šíreniu koronavírusu, sa aj Slováci naučili dbať viac na hygienu a dezinfekciu. Podľa štúdie agentúry Nielsen zameranej na tému COVID 19, až 81% z nás si teraz častejšie umýva ruky. Zároveň 40% z nás častejšie dezinfikuje a čistí svoju domácnosť.

 

lysoform v


Spoločnosť Henkel aktívne reaguje na potreby spotrebiteľov a uvádza na trh novú značku Lysoform. Jej portfólio produktov je zamerané na zabezpečenie čistejšej domácnosti bez vírusov a baktérií.


Čistiace a dezinfekčné prostriedky rakúskej značky Lysoform s viac ako 120-ročnou tradíciou sú tvorené na báze benzalkoniumchloridu a kyseliny mravčej, vďaka čomu odstránia baktérie, plesne a vírusy z čistených povrchov. A zároveň, na rozdiel od prostriedkov založených na báze chlóru, sú šetrné k jednotlivých povrchom. Odstraňujú nečistoty a nepríjemný zápach. Ten vystrieda, ich použitím, príjemná svieža vôňa.


Lysoform čističe (kúpeľňa, kuchyňa, univerzálny čistič na podlahy) eliminujú 99,9 % baktérií a vírusov vrátane nového koronavírusu SARS-CoV-2.


Portfólio produktov zahŕňa:

 

  • Lysoform Čistič na kuchyňu
  • Lysoform Čistič na kúpeľňu
  • Lysoform Čistič na podlahy
  • Lysoform Dezinfekcia na ruky 50ml

 

Zdroj: Henkel

 

Video

Vitajte vo svete MINIT... robíme Váš deň krajším

Retail Podcast

Category Management: Čo vás čaká pred implementáciou?

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

 NOVINKA 

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk