Zlatý Bažant Radler 0,0% Light

Súčasná situácia mnohým oklieštila spoločenský program, no pobyt doma ponúka viac chvíľ, ktoré môžno venovať sebe. Na spestrenie domácich chvíľ ponúka Zlatý Bažant Radler 0,0% vo verzii light so zníženým obsahom cukru v novom dizajne. Radlery Zlatý Bažant 0,0% Light z Hurbanova sú vyrobené zo 100% prírodných ingrediencií, bez konzervantov a umelých farbív.

 

ZB radler light


Značka Zlatý Bažant prešla v uplynulých týždňoch redizajnom porfólia, ktoré sa týka aj obľúbených radlerov. Tie sú charakteristické modrým logom, doplneným o 0,0% s cieľom odlíšiť všetky produkty v portfóliu úplne bez alkoholu. Celkovo dizajn upúta modernými, čistými líniami a výrazným logom značky.


Zlatý Bažant Radler 0,0% Mandarínka & Jazmín Light sa vyznačuje príjemnou chuťou tohto citrusového ovocia doplnenej vôňou kvetmi jazmínu, ktoré robia z radleru príjemný nápoj. Toto 100%-tné prírodné osvieženie bez umelých sladidiel a konzervantov obsahuje len 4,4 g cukru na 100 ml, čo je v porovnaní s bežnými sladenými nápojmi niekoľkonásobne nižšie.


Zlatý Bažant Radler 0,0% Tmavý Citrón Light vyniká plnou chuťou tmavého piva zo štyroch jačmenných sladov, ktorá sa prepája so sviežosťou citróna. Je vhodnou prírodnou alternatívou ku klasickým kolovým nápojom. Celková hodnota cukru je 3,5g na 100 ml, čo je v porovnaní s bežnými kolovými nápojmi až o 69% menej.

 

Zdroj: Heineken

 

Video

Atmosféra Retail Summitu 2023

Retail Podcast

Tomáš Török, BizBuilders: Čo musí urobiť online obchodník pre svoj rast?
Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk