V znamení veľkonočných tradícií

Atmosféra veľkonočných sviatkov dokáže byť očarujúca. Osviežiť si ju možno zaujímavými tipmi od majstrov pekárov zo spoločnosti Penam.

 

dark tvaroh kokos

 

Vláčne kakaové cesto naplnené tvarohovo-kokosovou náplňou. Zo srdca sladký Dark je horúcou Penam novinkou z radu výrobkov Zo srdca sladké. Efektný závin prekvapí bohatou, lahodnou a šťavnatou náplňou 50 %. Je to tip na sviatočné sladké raňajky po veľkonočnom pôste. Zároveň chutne a dekoratívne doplní každú misu s naaranžovanými koláčikmi. 

 

Orientačná cena: 1,70 € / 300 g

 

 

babovka piskotovababovka mramorovaBábovka je klasika. Séria výrobkov Zo srdca sladké zahŕňa Bábovku piškótovú aj Bábovku mramorovú. Obe chutia ako od mamičky, vďaka overenej tradičnej receptúre a čerstvým vajíčkam, ktoré dodávajú cestu vláčnosť. Chutia so šálkou kávy alebo čaju.  

 

Orientačná cena: 4,89 € / 350 g

 

torta cokoV ponuke dezertov The Sweet Bakery ponúka Penam prémiové torty, ktoré dotvoria sviatočnú atmosféru. Torta s čokoládovým mousse, čiže s čokoládovou penou, je jemná a atraktívnu chuť jej dodáva kvalitná čokoláda. Menšia Torta s bielym čokoládovým mousse zasa poteší milovníkov bielej čokolády. A práve preto, že je menšia, v exkluzívnom balení môže byť tiež originálnym sladkým darčekom, alebo tipom na maškrtenie vo dvojici. 

 

Orientačná cena Torta s čokoládovým mousse: 14,99 € / 850 g, 

Orientačná cena Torta s bielym čokoládovým mousse: 5,29 € / 220 g.

 

 

perniky velka nocZajačik, ovečka alebo kuriatko? Kúpači si môžu vybrať z veselých pestrofarebných obalov ten, ktorý sa im najviac páči. V každom z nich sa ukrýva Penam Veľkonočný perník, ktorý je vždy chutnou súčasťou veľkonočnej výslužky najmä pre mladších veľkonočných polievačov. 

 

Orientačná cena: 0,35 € / 60 g

  

 

Zdroj a foto: PENAM SLOVAKIA

 

PR 

 

 

 

 

 

 

Video

Atmosféra Retail Summitu 2023

Retail Podcast

Tomáš Török, BizBuilders: Čo musí urobiť online obchodník pre svoj rast?
Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk