Vianočná nádielka od značky HEINEKEN

S blížiacimi sa vianočnými sviatkami spoločnosť HEINEKEN Slovensko opäť pripravila bohatú nádielku, ktorú ocení každý milovník dobre vychladeného piva. Limitovaná edícia Zlatý Bažant ’73, špeciál od Martineru či klasika v podobe krušovickej „dvanástky“ a obľúbených radlerov.

 

zlaty bazant nadielka 73 v

 

Zlatý Bažant ’73
Zlatý Bažant ’73, výnimočný dlhým až 6-týždňovým varením a príjemnou vyššou horkosťou, si aj počas tejto zimnej sezóny pripravil dve inovácie. Zákazníci ho nájdu v dvoch nových, štýlových baleniach.

 

Limitovaná zimná zberateľská edícia
Zimnou sezónou, ktorej vládnu lyžovačky a pobyty v horách, je inšpirovaný aj zimný dizajn plechoviek piva Zlatý Bažant ’73. Na pulty obchodov tak prichádza v novej limitovanej zberateľskej edícii plechovky, inšpirovanej tatranskými štítmi a zimnou rekreáciou.

 

Darčekové balenie Nádielka ’73
Dary trvalej hodnoty potešia nejedného milovníka piva, a o to viac v zimnom období. V sviatočnom balení Nádielka ’73 sa okrem dvanástich 500ml plechoviek piva ukrýva aj typický vianočný darček – pár štýlových ponožiek Zlatý Bažant ’73, vyrobených v závode na Slovensku. Sviatočné leňošenie tak bude mať s vychladeným ležiakom Zlatý Bažant ’73 nový rozmer.


Martiner Granát
Špecialita čaká na milovníkov piva aj v obľúbených prevádzkach. Martiner prináša počas zimného obdobia špeciálne pivo Granát, ktoré si už minulý rok našlo množstvo fanúšikov. Pivo je inšpirované pivovarníckou históriou Turčianskeho pivovaru zo začiatku 20. storočia, jeho názov a polotmavá farba vychádzajú zo slávneho českého granátu – drahokamu ohnivej farby.


Tento ležiak plnej chuti sa vyznačuje vyváženou chmeľovou horkosťou podobnou pivu Martiner 12%. Je vyrobený zo 4 druhov sladov – najväčšiu časť tvorí bavorský slad, vďaka ktorému má tento špeciál chuť obohatenú jemným karamelovým podtónom a typickú medenú až jantárovú farbu. Matiner Granát sa naráža tradične na sv. Martina (11. novembra).


Krušovice 12%
Krušovická „dvanástka“ je kráľovskou voľbou medzi krušovickými pivami. Dlho doznievajúci, excelentný ležiak českého typu sa vyznačuje výraznou horkosťou, plnou sladovou chuťou aj vôňou a sýtou zlatou farbou. Kráľovská 12% je priam stvorená pre tých, ktorí uprednostňujú horké pivo.


Zlatý Bažant Radler 0,0%
Klasika Zlatý Bažant Radler 0,0% Tmavá višňa a Tmavý citrón prenesú spotrebiteľa do teplých letných dní. A to nielen vďaka svojej chuti, ale aj vďaka 100% prírodnému zloženiu s menším obsahom cukru ako v tradičných kolových nápojoch.


Heineken 330 ml
Heineken je jediné pivo predávané v 192 krajinách sveta. Jeho príjemná vyvážená chuť, číra farba a sviežosť z neho robia obľúbený ležiak s históriou už od roku 1873.

 

Zdroj: HEINEKEN Slovensko

Video

Atmosféra Retail Summitu 2023

Retail Podcast

Tomáš Török, BizBuilders: Čo musí urobiť online obchodník pre svoj rast?
Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk