Zábava a inšpirácie s novou edíciou Kinder Surprise

Deti a neraz aj dospelí milujú napínavé chvíle, kedy si nedočkavo rozbaľujú svoje Kinder Surprise. Od nového roku prichádza nová edícia s množstvom skvelých prekvapení.

 

kinder surprise


Vo vnútri krehkých čokoládových vajíčok čaká celkovo osem nebojácnych Mimoňov, ktorí sa vydávajú na cestu okolo sveta. A pre malé slečny bude aj tentokrát pripravená špeciálna edícia Kinder vajíčok s inšpiratívnou figúrkou Barbie, ktorá má pre všetkých jediný odkaz: “Môžeš sa stať kýmkoľvek chceš!”


Malí žltí Mimoni nepatria práve medzi veľkých mysliteľov, o to zábavnejšie sú ich na hlavu postavené nápady. Ich filmové príbehy so zloduchom Gru vo filmoch “Ja, zloduch”, ale aj ich samostatná jazda priamo vo filme “Mimoni” nadchli aj milovníkov lahodných čokolád Kinder. Večne hladný Stuart, roztomilý Bob aj neohrozený Kevin sa preto skryli do Kinder Surprise a vykuknú z čokoládového vajíčka ako to pravé žlté prekvapenie.


V ďalšej špeciálnej edícií sa zase malé slečny môžu tešiť na figúrky od jednej z najpopulárnejších hračiek na svete, bábiky barbie, ktorá sa rozhodla povzbudiť a podporiť deti při ceste za ich životným snom. Môžeš byť kýmkoľvek len budeš chcieť!, odkazuje Barbie svojim fanúšikom a samé idú príkladom.


V Kinder vajíčku sa totiž skrývá Barbie atlétka, pekárka, pilotka alebo skateboardistka a ďalšie úspešné profesionálky. Cesta k vysnívanému cieľu tak s Kinder Surprise môže mať skutočne sladký začiatok!

 

Zdroj: Ferrero

 

PR

 

Video

Vitajte vo svete MINIT... robíme Váš deň krajším

Retail Podcast

Category Management: Čo vás čaká pred implementáciou?

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

 NOVINKA 

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk