Výrobky, ktoré stoja za skutočným víťazstvom

Kľúč k úspechu spočíva v stanovených cieľoch. Akonáhle si raz niečo zmyslíte, nič vám nemôže stáť v ceste. Neustále zvyšujete svoje nároky a chopíte sa každej príležitosti. A presne pre takých mužov boli vytvorené výrobky NIVEA MEN DEEP.

 

Obsahujú špeciálnu antibakteriálnu formulu s čiernym uhlím, ktorá nečistotám nedá šancu. Sú tiež obohatené o príťažlivú vôňu s modernými tónmi tmavého dreva, ktorá zanechá príjemný dojem.


Ochrana proti poteniu

 

Antiperspirant DEEP v spreji i guľôčkový antiperspirant (NIVEA MEN, 150 ml/50 ml, 3,39 €) obsahujú účinnú formulu s čiernym uhlím, ktorá si poradí s baktériami i zápachom. Ich mužná vôňa dodá sebavedomie a zaistí pocit sviežosti i počas tých najnáročnejších okamihov.

 NIVEA DEEP antiperspirant

 

 

Hladké oholenie
Gél a pena na holenie DEEP (NIVEA MEN, 200 ml, gél 4,19 €, pena 3,55 €) zmäkčia vaše fúzy, pripravia pokožku na holenie a zaistia ľahký sklz holiaceho strojčeka. Formula s čiernym uhlím navyše pokožku vyčistí, aby po oholení dokonale žiarila, a voda po holení DEEP (NIVEA MEN, 100 ml, 7,59 €) ju upokojí a osvieži.

 

NIVEA DEEP shawing gel

 

 

Osviežujúci kúpeľ
Sprchový gél DEEP (NIVEA MEN, 250 ml, 2,69 €) obsahuje mikročastice prírodného ílu, ktoré na seba účinne nabaľujú nečistoty a pokožku čistia do hĺbky. Príťažlivá svieža vôňa povzbudzuje zmysly a zostáva na pokožke po dlhý čas.

 

NIVEA DEEP shower gel

 

 

Starostlivosť o vlasy

Šampón DEEP (NIVEA MEN, 250 ml, 2,79 €) obohatený o elektrolyty a čierne uhlie pomôže zbaviť sa prebytočného kožného mazu a vlasy zanechá perfektne čisté a svieže.

 

NIVEA DEEP shampoo

 

Zdroj a foto: Beiersdorf

Video

Vitajte vo svete MINIT... robíme Váš deň krajším

Retail Podcast

Category Management: Čo vás čaká pred implementáciou?

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

 NOVINKA 

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk