Miss+: Minerálna voda pre krásu, vitalitu a celkovú pohodu

 

Pochádza zo slovenských prameňov a vyniká zvýšeným obsah niektorých užitočných minerálov, napríklad kremíka, vápnika a horčíka. Vďaka svojmu zloženiu je táto minerálna voda na slovenskom trhu unikátna.

 

miss plus magneziovo kremikova


Zvýšený obsah kremíka podporuje biosyntézu kolagénu a kyseliny hyalurónovej. Tým zvyšuje elasticitu pokožky, omladzuje pleť a minimalizuje tvorbu vrások. Dôležitý je vplyv tohto minerálu aj na kvalitu nechtov a vlasov. Vďaka tomuto minerálnu vodu Miss+ ocenia predovšetkým ženy.

 

Magnézium zastúpené v Miss+ zasa pomáha dodať energiu aj počas náročnejších pracovných dní. Zabraňuje kŕčom, migrénam, poruchám spánku a pomáha znižovať krvný tlak. Vápnik prispieva k výbornému stavu svalov a vplýva na správnu činnosť srdca. V neposlednom rade je minerálna voda Miss+ výbornou voľbou pre dodržiavanie každodenného pitného režimu.

 

Producentom minerálnej vody Miss+ je Limo Špes, rodinný podnik v 100 % slovenskom vlastníctve, ktorý sa sústreďuje na výrobu prírodných minerálnych vôd, ktoré vynikajú spomedzi ponuky ostatných produktov na trhu.


Okrem minerálnej vody Miss+ má spoločnosť vo svojom portfóliu aj iné minerálne vody ako Sulinka, Ľubovnianka alebo pramenitú vodu Tatraquelle.

 

Zdroj: Limo Špes

 

Video

Vitajte vo svete MINIT... robíme Váš deň krajším

Retail Podcast

Category Management: Čo vás čaká pred implementáciou?

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

 NOVINKA 

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk