Nový generálny riaditeľ Heureka Group

Od 13. septembra nastupuje do funkcie generálneho riaditeľa skupiny Heureka Group (Heureka) David Chmelař. Doterajší CEO Tomáš Braverman sa stáva nevýkonným poradcom predstavenstva Heureky.

 

david chmelar v


David prichádza do Heureky s víziou využiť jej existujúcu pozíciu v oblasti online porovnávania cien v deviatich krajinách a k ďalšiemu posilneniu úlohy spoločnosti v e-commerce v strednej a východnej Európe. Je to proces, ktorý sa začal už pod vedením Tomáša Bravermana.

 

„Veľmi ma teší, že prichádzam do Heureky, aby som mohol prispieť na jej úspešnej ceste k zvýšeniu jej hodnoty pri oslovovaní miliónov zákazníkov v celom regióne. Z osobného hľadiska si nedokážem predstaviť lepšie miesto, kam by som sa po ôsmich rokoch v Ázii vrátil,“ povedal David Chmelař, ktorý spoluzakladal a spoluriadil platformu iPrice, porovnávač cien v juhovýchodnej Ázii a Austrálii, až do jej nedávnej akvizície indonézskou e-commerce spoločnosťou Bukalapak.

 

„Heureku som viedol presne 10 rokov a spoločne so skvelým tímom sa nám ju za túto dobu podarilo zdesaťnásobiť. Z lokálneho porovnávača sme vytvorili regionálneho e-commerce hráča, ktorý je najnavštevovanejším nákupným portálom v regióne CEE. Po desiatich rokoch a na prahu štyridsiatky je ale ten správny čas na nové výzvy. K Heureke aj jej tímu však cítim veľkú zodpovednosť, budem jej naďalej pomáhať v poradenskej úlohe a teším sa na jej ďalšie veľké úspechy,“ povedal Tomáš Braverman.

 

Zdroj: Heureka

Video

Atmosféra Retail Summitu 2023

Retail Podcast

Tomáš Török, BizBuilders: Čo musí urobiť online obchodník pre svoj rast?
Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk