kaufland

kaufland veggie banner l

kaufland

Coca-Cola HBC CZ/SK má nového riaditeľa pre korporátne záležitosti

Stal sa ním od 1. októbra Michal Dyttert, ktorý do tejto spoločnosti prichádza s viac ako 20-ročnými skúsenosťami v oblasti žurnalistiky, komunikácie a PR.

 

michal dyttert

 

Michal Dyttert doposiaľ pôsobil na vysokých pozíciách v spoločnostiach Provident Financial, Tesco alebo na Ministerstve investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky.


„Mojou prioritou na novej pozícii bude otvorená komunikácia s externým prostredím a udržateľnosť značky. Coca-Cola je celosvetovou jednotkou v oblasti znalosti nápojového priemyslu. Budem pracovať na tom, aby sme na Slovensku a v Česku boli aj jednotkou v udržateľnosti,“ hovorí M. Dyttert.


Po štúdiu žurnalistiky a politológie začal Michal Dyttert svoju profesijnú dráhu ako novinár pre súkromné i verejnoprávne médiá na Slovensku. Medzi rokmi 2006 a 2010 bol hovorcom predsedu slovenského parlamentu. V roku 2010 oblasť médií opustil a zamieril do sveta financií - nastúpil do britskej nadnárodnej spoločnosti Provident Financial zameranú na poskytovanie spotrebiteľských úverov. Tu zodpovedal za vzťahy s verejnosťou a CSR na Slovensku aj v Českej republike.


Následne od roku 2015 pôsobil na pozícii manažéra korporátnych záležitostí v spoločnosti Tesco na Slovensku. Počas svojho pôsobenia v Tescu zdvihol Michal Dyttert popularitu iniciatívy „Beh pre život“, z ktorej sa vďaka 20 000 účastníkom stal najväčším charitatívnym behom v krajine na podporu výskumu rakoviny. Do spoločnosti Coca-Cola HBC CZ/SK prichádza po ročnom pôsobení na Ministerstve investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky, kde pracoval na pozícii riaditeľa komunikácie.


Na pozícii riaditeľa pre korporátne záležitosti a udržateľnosť nahradil Lukáša Zapletala, ktorý sa v rámci spoločnosti presunul na pobočku v Singapure, kde teraz pôsobí ako Legal Operations Director.


Zdroj: Coca-Cola HBC CZ/SK

 

Video

Prvé ohlasy spotrebiteľov na recykláciu plastov

Retail Podcast

Category Management 2: Koho zapojiť do vytvárania plánogramu

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk