KAUFLAND CARD

KAUFLAND CARD

KAUFLAND CARD

Ľudské zdroje v MALL GROUP vedie Ondřej Slabý

Ondřej SlabýOd októbra je vo vedení personálneho oddelenia MALL GROUP Ondřej Slabý. Na novej pozícii zúročí svoje dvadsaťtriročné skúsenosti z rozmanitých segmentov, FMCG, bankovníctva a telekomunikácií.

 

„Podarilo sa nám nájsť skúseného manažéra, ktorý vie, čo potrebuje firma prechádzajúca transformáciou, a naviac si uvedomuje špecifiká digitálneho biznisu. Budem rád, keď Ondrej upevní našu pozíciu atraktívneho zamestnávateľa,“ hovorí Petr Tomášek, CFO MALL GROUP a člen predstavenstva spoločnosti.


„Nerád by som používal klišé o výzve, ktorá je predo mnou a na ktorú sa úprimne teším, ale lepšie vyjadrenie ma nenapadá. Digitálny biznis predstavuje obrovský potenciál a MALL GROUP je rozhodne hráč, ktorý v tomto obore udáva smer, som rád, že budem pri tom,“ hovorí Ondřej Slabý, ktorý prichádza z Fortuna GROUP. Tu nastavoval dlhodobú HR stratégiu pre 6000 zamestnancov v piatich krajinách s dôrazom na centralizáciu a synergiu. Počas jeho pôsobenia dokázala stávková spoločnosť viac ako zdvojnásobiť hodnotu EBITDa. Za sebou má okrem iného vývoj a implementáciu 18 mesačného talentového programu pre budúcich manažérov v spoločnosti Coca-Cola. Kvalitu programu dokazuje 60 % úspešnosť absolventov, ktorí po jeho ukončení dosiahli povýšenie do manažérskej pozície.


Dlhodobú HR stratégiu, ktorá sa stane silnou súčasťou biznisu, bude Ondřej Slabý v MALL GROUP definovať pre Českú republiku, Slovensko, Maďarsko, Slovinsko, Chorvátsko a Poľsko.


Zdroj: MALL GROUP

 

Video

Vitajte vo svete MINIT... robíme Váš deň krajším

Retail Podcast

Category Management: Čo vás čaká pred implementáciou?

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

 NOVINKA 

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk