Značka Tefal otvára prvú kamennú predajňu na Slovensku

Tefal Store predstaví svetové značky Tefal, Rowenta, Krups, WMF a Lagostina. Prevádzka bude slúžiť ako obchod a tiež ako priestor, kde môžu zákazníci objavovať inovatívne riešenie a získavať rady od odborníkov, ktorí odpovedia na všetky otázky a zaistia maximálnu spokojnosť.


„Spolu s otvorením Tefal Store začíname novú kapitolu pre kulinárskych nadšencov a milovníkov domácich spotrebičov na Slovensku. Tento obchod predstavuje prienik dizajnu, inovácií a kvality a ponúka výber svetovo uznávaných značiek. Našim zákazníkom tak umožňujeme pretvoriť ich každodennú rutinu na jedinečný zážitok. Tefal aj naďalej mení spôsob, akým ľudia varia, upratujú a starajú sa o svoje domovy,“ upresňuje Michal Bučko, generálny riaditeľ spoločnosti Groupe SEB pre strednú Európu.


Značka Rowenta je líder v inováciách v starostlivosti o domácnosť aj seba samého. Svojich spotrebiteľov oslovuje najmä vďaka technologickej výkonnosti, precíznemu dizajnu a praktickosti. Jej hlavným poslaním je zaistenie každodenného pohodlia užívateľov pomocou inteligentných riešení v oblasti vysávačov, žehličiek, parných generátorov, celej škály stylingových produktov na vlasy aj bradu. Rowenta sa pýši uznaním ako priekopník vo svojom odbore a už viac ako desať rokov stojí na čele vývoja eko-inteligentných produktov.


Medzi produktmi vystavenými v Tefal Store nájde zákazník aj široké portfólio produktov značky Krups, ktoré v sebe snúbia estetickú kvalitu a inovácie s funkčnosťou a prinášajú užívateľom plný a radostný zážitok. Krups poskytuje svojim zákazníkom kvalitné výrobky, ktoré sa vyznačujú starostlivo prepracovanými detailmi a excelentným spracovaním.

 

Nemecká prémiová značka WMF, ktorá bola založená už v roku 1853, zaujíma poprednú pozíciu v oblasti sortimentu pre domácnosť a ponúka dômyselne spracované produkty. Spoločnosť WMF sa preslávila svojou výnimočnou kvalitou a precíznosťou a za svoju slávnu 160-ročnú históriu získala viac ako 500 ocenení za dizajn.


Lagostina, odborník na kvalitný nerezový riad, do novootvoreného obchodu prináša svoje znalosti a majstrovstvá. S vášňou pre vytváranie špičkových jedál Lagostina zaisťuje, aby si kulinárski nadšenci mohli naplno vychutnať každý zážitok pri varení.


Zdroj: Tefal

Video

Aký bol Retail Summit 2022

Retail Podcast

Marian Milec: Záujem o rastlinné potraviny rastie

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk