HalfPrice otvára druhú predajňu na Slovensku

Koncept off-price predajní HalfPrice sa rozrastie o ďalšiu veľkometrážnu predajňu značkového oblečenia, obuvi, bytových doplnkov, športových potrieb a potrieb pre domácich miláčikov. Otvára sa vo štvrtok 22.9.2022 v nákupnom centre OC Mirage Žilina.


Predajne HalfPrice zažili svoj európsky debut pred rokom. Odvtedy tešia priaznivcov značkovej módy, ktorí chcú nakupovať tovar svetoznámych značiek za výhodné ceny. K šesťdesiatim zatiaľ otvoreným európskym predajniam pribudne vo štvrtok ďalšia, a to priamo v srdci Žiliny – v nákupnom centre OC Mirage. Na Slovensku ide zatiaľ o druhú predajňu HalfPrice otvorenú v tomto roku. Prvá sa nachádza v nitrianskom nákupnom centre Promenáda.


HalfPrice umožňuje slovenským zákazníkom pod jednou strechou nakúpiť výber z viac ako 1000 svetoznámych značiek. Sortiment predajne je určený pre ženy, mužov, deti i domácich miláčikov. Za ceny nižšie aj o 80 % oproti bežným predajným cenám značkového tovaru môžu zákazníci nakupovať vďaka konceptu off-price.


Koncept off-price stojí na obchodníkoch a trendsetteroch, ktorí sú v dennom kontakte priamo s výrobcami a distribútormi módy svetoznámych značiek. Z aktuálnych kolekcií vyberajú tovar zaujímavý pre konkrétny trh a sú schopní dodať ho do predajne v limitovaných počtoch kusov za nižšie ceny. Sortiment v predajniach sa dynamicky obmieňa.


V deň otvorenia žilinskej predajne HalfPrice čaká na návštevníkov bohatý sprievodný program a viacero prekvapení. Otvorením budú sprevádzať Sketch Bros z rádia Európa 2, žilinskí futbalisti z MŠK Žilina a známi slovenskí influenceri. Návštevníci si budú môcť v kreatívnych súťažiach spojených s módou zahrať o nákupné poukážky a viacero cien. V hre bude aj ambasádorstvo žilinskej predajne HalfPrice. Ambasádorom sa môže stať ktorýkoľvek z návštevníkov.

 

Zdroj: HalfPrice

Video

Aký bol Retail Summit 2022

Retail Podcast

Category Management 2: Koho zapojiť do vytvárania plánogramu

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk