Lidl otvoril svoju štvrtú predajňu v Trnave

V roku 2022 otvoril diskontný reťazec štyri nové predajne – vo februári dve v Bratislave, v júli pribudla ďalšia v Nitre.

 

lidl trnava

 

„Našim cieľom je mať na konci roku 2022 viac ako 160 predajní. Chceme sa čo najviac priblížiť k zákazníkom – prostredníctvom ďalšej expanzie, ale aj modernizáciou našej siete tak, aby bol nákup u nás ešte pohodlnejší, rýchlejší a jednoduchší,“ uviedol Karol Krasowski, konateľ Lidl Slovenská republika zodpovedný za centrálne služby.


Najnovšia predajňa diskontného reťazca sa nachádza na Mikovíniho ulici v Trnave a predajná plocha má rozlohu viac ako 1500 m2. Prácu v nej našlo 25 zamestnankýň a zamestnancov. V predajni sa nachádzajú výlučne LED technológie pri osvetlení, elektronické cenovky pri ovocí a zelenine, elektronická vitrína pre nepotravinový tovar a tiež samoobslužné kasy. V rámci najnovšieho štandardu sú pre zákazníkov k dispozícii dva automaty na zálohovanie vratných obalov. Aj v tejto predajni majú zákazníci na výber či si nechajú záloh vyplatiť, alebo ho prostredníctvom automatov venujú organizácii Upracme Slovensko a pomôžu tak vyčistiť slovenskú prírodu.

 

Vo všetkých predajniach Lidl, vrátane tejto trnavskej, sa zákazníci môžu zapojiť do viacerých ďalších spoločensky zodpovedných aktivít.

 

Pri príležitosti otvorenia novej predajne Lidl tradične podporuje žiakov blízkych základných škôl. V Trnave tentokrát ide o Základnú školu s materskou školou na Ulici Maxima Gorkého. Výšku podpory v rámci projektu Váš nákup = Veľká pomoc môžu ovplyvniť priamo zákazníci – diskont venuje 1 € na nákup IT vybavenia pre školy za každý nákup v hodnote aspoň 10 €. Lidl takto reaguje na požiadavky škôl, ktoré v predošlých mesiacoch museli riešiť dištančné vzdelávanie.


Lidl svoje prvé predajne na Slovensku otvoril v septembri 2004 a aktuálne sa nachádza v 94 slovenských mestách a obciach.


Zdroj a foto: Lidl

Video

Aký bol Retail Summit 2022

Retail Podcast

Marian Milec: Záujem o rastlinné potraviny rastie

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk