Kaufland Moja malá záhradka

Kaufland Moja malá záhradka

Kaufland Moja malá záhradka

Tesco otvára v Nitre tretiu predajňu

Po takmer roku od otvorenia supermarketu Tesco v OD Prior Nitra reťazec privíta zákazníkov v poradí už v treťom obchode v meste pod Zoborom. Nový supermarket s rozlohou vyše 1 000 m2 otvára Tesco 12. mája 2022 v nedávno otvorenom nitrianskom nákupnom centre Promenáda. 

 tesco promenada

 

Ide o tretiu predajňu reťazca v meste pod Zoborom. Tesco v Nitre prevádzkuje od roku 1999 aj prvý hypermarket otvorený na Slovensku a od júna minulého roka supermarket v OD Prior.


Zákazníci sa v novej predajni môžu tešiť nielen na novinky v ponuke, ale aj inovácie, na ktoré sú v Tesco predajniach zvyknutí, ako napríklad samoobslužné pokladnice či službu Scan&Shop Mobile.


„Tesco otvorením ďalšej predajne potvrdzuje svoju dlhodobú stratégiu rozvíjať podnikanie na Slovensku a prinášať zákazníkom aj naďalej ich obľúbené výrobky za dostupné ceny vo všetkých regiónoch. Zákazníci sa môžu v novom supermarkete v Nitre tešiť na široký sortiment vyše 7 000 výrobkov vrátane produktov od lokálnych dodávateľov,“ prezrádza Martin Kuruc, generálny riaditeľ Tesca na Slovensku.


Nový supermarket Tesco sa nachádza na prízemí nákupného centra Promenáda na nábreží rieky Nitra. Obchod bude otvorený sedem dní v týždni od pondelka do nedele od 7.00 hod. do 21.00 hod. Lokalita je dostupná pre návštevníkov peši, autom, MHD aj bicyklom. Zákazníci môžu parkovať v podzemnej garáži centra Promenáda.


Reťazec nezabúda na komunity a podporu tých najzraniteľnejších. Pri príležitosti otvorenia novej predajne podporí nitrianske Divadlo A. Bagara – z každého nákupu nad 10 € v termíne od 12. do 14. mája 2022 daruje Tesco 1 euro na podporu divadla.


Zdroj a foto: Tesco

 

Video

Aký bol Retail Summit 2022

Retail Podcast

Category Management 2: Koho zapojiť do vytvárania plánogramu

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk