New Retail Summit 2021 sa uskutoční v júni

Témou je „Reálna budúcnosť obchodu“, v ktorej nesmie chýbať digitalizácia, udržateľnosť a flexibilita. Čo zaujímavé toto odborné podujatie ponúkne?

 

New Retail Summit

 

Termín konferencie je stanovený na 23.6.2021. Cieľom organizátora, spoločnosti Blue Events, je usporiadať túto významnú akciu za takých podmienok, aby bolo možné sa v priestoroch hotela DoubleTree by Hilton v Bratislave stretnúť sa s odborníkmi, kolegami z branže a nadšencami pre oblasť retailu osobne.


Prvým 50 zaregistrovaným účastníkom ponúka organizátor najvýhodnejšiu cenu vstupného SUPER FAST za 199€. Na konferencii sa minulý rok zúčastnilo 400 vrcholových manažérov obchodných firiem, ale aj dodávateľov tovarov, služieb a technológií. Aj tento rok ponúkne podujatie v prezentáciách a diskusiách veľa zaujímavých názorov, inšpirácií a návodov, ktoré môžu prispieť k úspešnému rozvoju slovenského obchodu.


V rámci programu konferencie vystúpi Eva Sádovská, retail analytička WOOD & Company, Marta Nováková z predstavenstva U& Sluno, Ladislav Csengeri z GfK, Matěj Kapošváry zo Shopsys, Jannis Samaras, z Kofola ČeskoSlovensko, Mounia El Hilali z IKEA Czech Republic, Hungary, Slovakia, Dáša Juríková zo Slovenskej sporiteľne, Jaroslav Chrapko z Dedoles, Jakub Lunter z Alfa Bio a ďalší.


Hovoriť sa bude o aktuálnom vývoji retailu na Slovensku, o dopadoch pandémie na nakupujúcich, významný priestor bude venovaný aj digitalizácii obchodných firiem a orientácii na lokálnu produkciu.

 

New Retail Summit 2021 pripravuje Blue Events v spolupráci so SAMO (Slovenská asociácia moderného obchodu), SZZV (Slovenské združenie pre značkové výrobky) a spoločnosťou Mastercard.

Barbora Krásná a tím Blue Events


Zdroj a foto: Blue Events

 

Video

Aký bol Retail Summit 2022

Retail Podcast

Marian Milec: Záujem o rastlinné potraviny rastie

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk