Predajňa môže byť rajom pre domácich miláčikov

Spoločnosť Petco Health and Wellness Company predstavila v júni priamo v srdci New Yorku svoju novú vlajkovú loď. Nové dvojposchodové centrum starostlivosti o domáce zvieratá s rozlohou 25 000 metrov štvorcových spája to najlepšie z ponuky produktov a služieb Petco, nechýba štýlový salón, veterinárna klinika ani kuchyňa JustFoodForDogs.

 

Petco Union Square1 

„Sme radi, že môžeme privítať domácich miláčikov a ich majiteľov v revolučnej predajni, ktorá predstavuje plne integrovaný, omnichannel ekosystém zdravia a wellness v rámci jedného centra starostlivosti o domáce zvieratá,“ povedal Justin Tichy, prevádzkový riaditeľ spoločnosti Petco. "Jeho čitateľný newyorský dizajn sa tu spája s vysoko diferencovanou ponukou starostlivosti o domáce zvieratá. V rámci priestoru ožívajú trendy humanizácie a prémiovania, ktoré formujú koncept pre domáce zvieratá spôsobom, aký nik iný nedokáže napodobniť. Každý prvok je navrhnutý tak, aby spoluvytváral bezproblémový zákaznícky zážitok."


Petco Union Square sľubuje množstvo zážitkov, produktov a služieb prispôsobených kompletnej starostlivosti o domácich miláčikov:


• „17th & Bark“ – ide o oddelenie s ponukou prémiového tovaru pre domácich miláčikov, ktoré nesie názov podľa križujúcich sa ulíc, kde sa vlajková loď Petco nachádza. Je inšpirované farmárskym trhom Union Square. Predajcovia zastupujú rôznorodú komunitu milovníkov domácich zvierat z New Yorku ako aj z celého územia USA, vrátane členov miestnych komunít. Vlajková loď ponúkne prvú Hiro Clark´s kolekciu pre domácich miláčikov, oblečenie pre domácich miláčikov a ich majiteľov od Andrey Cáceres, portréty domácich miláčikov od Bena Lenovitza, doplnky pre domáce zvieratá od Lambwolf Collective a ďalšie.


Vetco Total Care – táto veterinárna nemocnica s kompletnými službami poskytuje kvalitnú starostlivosť pre každú fázu života domáceho maznáčika, od preverenia zdravotného stavu, cez očkovanie a čipovanie až po zubnú starostlivosť, dermatológiu, operácie a ďalšie.


„Ruff's Barker Shop“ – elegantný a štýlový salón je inšpirovaný klasickými holičskými salónmi, je dokonalo prispôsobený potrebám psov, aby tu mohli absolvovať prémiové strihacie služby zohľadňujúc ich špecifické potreby. K dispozícii bude aj samoobslužná umývacia stanica pre psov.

 

Petco Union Square3


Reddy Shop – domáci miláčikovia a ich majitelia si tu môžu vyskúšať najnovšie štýly značky Reddy, ktorú vlastní Petco, v plnohodnotnom shop-in-shope, s „lounge“ salónikom, priestorom pre skúšanie a kustomizačnou zónou, kde si zákazníci môžu na mieru prispôsobiť položky z celého sortimentu predajne Petco Union Square.


Výcvik psov a interiérový park – v krytom výcvikovom parku pre psov si zákazníci môžu vyskúšať tréningové metódy, ktoré sú určené na podporu sociálneho, duševného a fyzického zdravia ich domácich miláčikov pod vedením certifikovaných trénerov Petco.


Sortiment vybraných tovarov – v ponuke sa nachádzajú rôzne druhy výživy a pomôcok na podporu celkového zdravia domácich miláčikov, predajňa ponúka pohodlné spôsoby nakupovania, vrátane možnosti online nákupu a vyzdvihnutia tovaru v samoobslužných skrinkách v predajni.


JustFoodForDogs Kitchen – v tejto modernej instore gurmánskej kuchyni zákazníci nájdu vyškolených kuchárov, ktorí pripravujú malé dávky krmiva pre domáce zvieratá, nutrične zostavené veterinármi a vyrobené z čerstvých potravinových prísad.


Petco Love Adoptions – predajňa bude ponúkať celoročné adopcie mačiek, ako aj ďalšie adopčné akcie organizované v spolupráci s miestnymi partnermi Petco Love. Fotobúdka na mieste umožňuje majiteľom domácich zvierat zachytiť okamih, keď privítajú nového domáceho maznáčika do svojej rodiny.

 

Petco Union Square2


Revolučný dizajn predajne


Petco Union Square kombinuje klasický newyorský dizajn a architektonické prvky z rôznych štvrtí so stromami a zeleňou, ktoré pripomínajú Union Square Park, s cieľom vytvoriť známu, intímnu destináciu a poskytnúť tu príjemný zákaznícky zážitok. Predajňa stelesňuje prvky miestneho parku a farmárskeho trhu pod holým nebom. Priestor s odhalenými tehlami, drevenými podlahami z rybej kosti a príslušenstvom vyrobeným z recyklovaných materiálov je do detailov premysleným centrom komunitných stretnutí domácich miláčikov a ich majiteľov.


Zdroj a foto: Petco Health and Wellness Company

Video

Atmosféra Retail Summitu 2023

Retail Podcast

Tomáš Török, BizBuilders: Čo musí urobiť online obchodník pre svoj rast?
Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk