Primark otvoril predajňu v Brne

Medzinárodný predajca módy, írsky Primark, otvoril svoju druhú predajňu v Českej republike, v obchodnom centre Olympia v Brne. V moravskej metropole ponúka módny tovar na predajnej ploche s rozlohou 3 600 metrov štvorcových.

 

primark ilustrac v

 

Zákazníci v novej predajni nájdu široký sortiment dámskeho, pánskeho a detského oblečenia, ako aj tovar zo segmentu kozmetiky a domácich potrieb. Nechýba tiež progresívna značka Primark Cares, ktorá je súčasťou záväzku spoločnosti ponúknuť udržateľnejšiu módu dostupnú pre každého. 39 % oblečenia Primark už teraz pochádza z recyklovaných materiálov alebo materiálov z udržateľnejších zdrojov. Do roku 2030 to v zmysle záväzku spoločnosti Primark bude platiť pre 100% odevov, ktoré sú zaradené v ponuke.

 

Nová brnianská predajňa je 406. obchodnou prevádzkou Primark na svete, no spoločnosť plánuje otvorenie ďalších predajní a to konkrétne v Rumunsku, na Slovensku a tiež v susednom Poľsku.

 

„Sme veľmi radi, že sa nám podarilo otvoriť brány našej ďalšej predajne a môžeme privítať zákazníkov z moravského regiónu v novej predajni Primark Brno. V Prahe nás privítali srdečne a teší nás, že našou jedinečnou receptúrou najnovších módnych trendov za priaznivú cenu sme u českých nakupujúcich trafili na tú správnu nôtu. Aktuálne tak prinášame našu ponuku za dostupné ceny ešte väčšiemu počtu ľudí v Českej republike,“ uzatvára Maciej Podwojski, vedúci predaja spoločnosti Primark pre región CEE.

 

Zdroj a foto: Primark

Video

Aký bol Retail Summit 2022

Retail Podcast

Marian Milec: Záujem o rastlinné potraviny rastie

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk