Penny predstavuje novú digitálnu kartu „Moje Penny“

Penny predstavuje inovovaný vernostný program pre svojich zákazníkov. Aktuálne si môžu inštalovať do smartfónu novú podobu aplikácie PENNY, a tým získajú ďalšie funkcie a nové výhody. Na tie sa môžu tešiť, ako noví držitelia PENNY karty, tak aj existujúci používatelia.

 

penny app

 

„Vernostný program sme rozšírili o nové funkcie a výhody. Chceli sme odmeniť našich stálych zákazníkov. Najviac viditeľnou zmenou je, že zákazníkom ponúkneme viac druhov PENNY karty. Vďaka tomu bude náš vernostný program dostupnejší ešte širšiemu okruhu zákazníkov ako doposiaľ,“ hovorí Vít Vojtěch, vedúci strategického marketingu spoločnosti PENNY. „Niektorí zákazníci preferujú tradičnú plastovú PENNY kartu a postačia im iba základné výhody, ktoré karta poskytuje. Iní chcú využívať viac výhod a zároveň aktívne používať aplikáciu vo svojom mobilnom telefóne. Preto sme chceli dať zákazníkom možnosť voľby. Teraz si môžu zvoliť jeden z troch variantov,“ dopĺňa V. Vojtěch.


Prvou možnosťou je Základná zľavová karta, o ktorú si záujemca môže požiadať v akejkoľvek predajni tohto reťazca. V tomto prípade nie je nutná registrácia a platnosť karty nie časovo obmedzená. Touto kartou vychádza reťazec v ústrety najmä seniorom a technicky menej zdatným zákazníkom, ktorí nechcú, alebo nie sú zvyknutí aktívne využívať smartfón. Zákazník môže začať kartu ihneď používať a získava zľavy na množstvo produktov, ktoré sú v letáku zvýhodnené iba pre držiteľov kariet. Ďalej môžu držitelia tejto základnej karty využívať zľavy na nazbierané body v rámci vernostných kampaní.


Druhá vernostná karta je plne digitálna a je prepojená s aplikáciou PENNY, ktorá je dostupná pre telefóny s operačným systémom Android a iOS. Zákazník sa registruje do on-line účtu Moje PENNY, následne aktivuje kartu v aplikácii. Pri nákupoch funguje načítanie digitálnej karty pri pokladnici rovnako dobre ako karty plastovej. Okrem vyššie uvedených výhod základnej karty, môžu vlastníci digitálnej karty prostredníctvom aplikácie využívať zľavové kupóny na vybrané výrobky, môžu sa zúčastniť exkluzívnych súťaží, využívať zľavy na zájazdy pri využití služby PENNY dovolenka a ďalšie výhody.


Tretia možnosť vernostnej karty sa vzťahuje na užívateľov, ktorí sa do vernostného programu registrovali v minulosti a PENNY kartu už vlastnia. Zákazník si môže ponechať existujúcu kartu, iba si stiahne novú aplikáciu PENNY. Všetky výhody karty potom zákazníkom aj naďalej zostávajú.


Digitálna zákaznícka karta je prepojená s úplne novou aplikáciou PENNY. Tá prináša oproti pôvodnej aplikácii niekoľko noviniek a vylepšení. Po novom v nej budú zľavové kupóny na obľúbené produkty, ktoré budú k dispozícii iba používateľom aplikácie alebo digitálnej PENNY karty. Medzi ďalšie funkcie aplikácie patrí možnosť vyhľadať akúkoľvek predajňu PENNY alebo akciový leták v digitálnej podobe. V najbližšom období bude aplikácia doplnená o ďalšie užitočné funkcie, ako napríklad vytváranie vlastného nákupného zoznamu.


Zdroj a foto: Penny

 

Video

Vitajte vo svete MINIT... robíme Váš deň krajším

Retail Podcast

Category Management: Čo vás čaká pred implementáciou?

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

 NOVINKA 

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk