Neďaleko Slovenska pribudne nová nákupná galéria PADO

Vyrástla v rakúskom Parndorfe, ktorý je obľúbeným nákupným miestom aj pre zákazníkov zo Slovenska. Ponúkne 36 nových predajní a svoje brány prvýkrát otvorí 17. septembra 2020.

 

PADO

 

Hlavné mesto módy, aj takto niekedy zvyknú Rakúšania nazývať mesto Parndorf, neďaleko slovensko-rakúskych hraníc. Designer Outlet Parndorf s rozmanitou ponukou módneho tovaru svetoznámych značiek za otletové ceny doplní onedlho nákupné centrum PADO.


Nová nákupná galéria bude mať rozlohu 32 000 m2 a zastreší predajne značiek Merkur, H&M, Intersport, Mediamarkt, TK Maxx, New Yorker, Kult, Humanic, Pearle, Pagro, Palmers a mnoho ďalších. Návštevníci tu tak budú mať k dispozícii nielen ponuku nových značiek zo segmentu módy, ale aj elektroniky či športu. Zároveň môžu využiť množstvo služieb, inštitúcií a gastronomických prevádzok, ktoré prispejú k plnohodnotnému tráveniu voľného času a relaxu počas nákupov.

 

pado2


Nákupná galéria PADO zaujme už na prvý pohľad svojou architektúrou. Prechádzka po promenáde pod architektonicky pôsobivým baldachýnom vedie pozdĺž jednotlivých predajní, zákazníci tu nájdu viaceré útulne pôsobiace miesta, kde sa môžu zastaviť a dať si relaxačnú pauzu počas svojho nákupného maratónu. Do priestorov predajní sa dostanú pohodlne, suchou nohou. Promenáda vedie do centra galérie, jej srdcom je vodný svet. Vďaka vodnej show, ktorá sa tu bude denne konať, sa tak nákup v tomto centre stane pôsobivým zážitkom pre malých aj veľkých návštevníkov.


Zákazníkom bude k dispozícii 1300 čiastočne zatienených parkovacích miest. Súčasťou gastro zóny je veľká zastrešená vonkajšia terasa, ktorá okrem priestoru na podujatia ohúri aj vďaka susednej prehliadke vodného sveta.


Pri príležitosti otvorenia galérie sú pre prvých zákazníkov pripravené uvádzacie promo akcie ako aj spotrebiteľská súťaž o 179 cien.


Zdroj a vizualizácie: PADO

 

Video

Vitajte vo svete MINIT... robíme Váš deň krajším

Retail Podcast

Category Management: Čo vás čaká pred implementáciou?

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

 NOVINKA 

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk