Zálohovací automat T70 TriSort sa postará o všetko

Zálohomat zvyšuje návštevnosť predajní, zhodujú sa obchodníci. Hľadáte všestranné riešenie pre vašu prevádzku? Zálohomat T70 TriSort od spoločnosti TOMRA sa postará o všetko potrebné, od triedenia až po skladovanie, a to až pre tri druhy recyklovateľných materiálov.

 

tomra trisort v

 

Malý pôdorys veľký efekt


Samostatne stojaci zálohomat T70 TriSort zaberie len dva metre štvorcové, no na jednom mieste sa postará o prijímanie, triedenie, spracovanie aj skladovanie obalov. Umožňuje zber troch druhov recyklovateľných materiálov – plechoviek, plastových fliaš a opätovne plniteľných sklenených fliaš. Prijímať môžete viac nápojových obalov a to vďaka väčšiemu úložnému priestoru, duálnemu zhutňovaču a presmerovaniu košov.


Zálohomat sľubuje bezproblémový zákaznícky komfort. Vďaka rozpoznávacej technológii 360° TOMRA Flow je celý proces rýchlejší ako kedykoľvek predtým. Zariadenie dokáže prijať až 45 obalov za minútu.


Flexibilita a široké možnosti využitia

 

V spoločnosti TOMRA prišli s riešením, ktoré sa plne prispôsobí vašej predajni. Od užívateľského rozhrania obrazovky cez dizajn exteriéru zariadenia až po programovateľné možnosti triedenia. S pomocou integrovateľných digitálnych nástrojov sa možnosti zálohomatu ešte viac rozširujú. Môžete napríklad monitorovať fungovanie automatu na diaľku, maximalizovať dobu prevádzky alebo sa spojiť so zákazníkmi v obchode aj mimo neho vďaka aplikácii myTOMRA.

 

Rýchle servisné služby a silný partner

 

Pre spoľahlivosť celého procesu zálohovania v predajni a tiež pohodu vašich zamestnancov sú dôležité aj rýchle servisné služby. Zaručujú, že celý proces bude funkčný a pripravený bezchybne recyklovať, čím efektívne podporí aj vaše podnikanie. Spoločnosť TOMRA si rýchlo získala obľubu u obchodníkov práve vďaka rýchlemu servisu, ale aj kvalite ponúkaných zariadení.


Viac informácií a odborné poradenstvo získate na adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., telefonicky na čísle: +421 23 23 43 920 alebo na web stránke: https://collection-sk.tomra.com/.