Uľahčite zákazníkom cestu predajňou

 

Pomôcť zákazníkom nájsť v predajni to, čo hľadajú, netreba podceňovať. Napokon aj pandémia nedávno ukázala, že mnohí zákazníci hľadali možnosť rýchleho nákupu a minimalizovali čas strávený v predajni. Orientáciu v maloobchodnom priestore uľahčí efektívne umiestnený informačný systém. Pomôže nájsť produkt, podporí impulzívny predaj, ovplyvní nákupné rozhodnutie, podporí akciové ponuky a v konečnom dôsledku umocní príjemný zážitok z nakupovania. Aké možnosti pre navigáciu v predajni existujú?

 

Navigacia predajna sara2022 v


Navigačný systém uľahčuje cestu predajňou. Mal by šetriť energiu a čas zákazníka pri vyhľadávaní tovaru. Umiestňuje sa nad úrovňou očí, aby bol pri prechode uličkou dobre viditeľný, obvykle visí zo stropu. K upevneniu stropnej komunikácie slúži závesný systém. Na tomto type označenia zvoľte jednoduché a vecné nápisy. Uprednostnite kontrastné farby, čierne s bielou, resp. tmavé so svetlými. Dokáže to zvýšiť odozvu zákazníkov až o 23%.

 

Pre označenie oddelení či smerové značenie sa používa aj distančný systém. Umiestňuje sa kolmo na stenu alebo od stropu, pomocou distančných držiakov, ktoré držia nosič z číreho akrylátu. V ponuke je aj variant s osvetlením. Ďalšou z možností pre závesné označenie zo stropu je lankový systém.

 

Nájsť konkrétny produkt, či upozorniť na promo akciu pomôže zákazníkom reklamné označenie, ktorého ideálne umiestnenie je v úrovni očí. Hranice vizuálneho prevedenia sa v tomto prípade rozširujú, cieľom je zaujať. Z ponuky označenia sú okrem už spomenutých distančných a lankových systémov vhodné aj klip rámy, A-stojany a tiež ich modernejšie prevedenie v podobe digitálnych displejov.

 

Ľahké LCD stojany sú flexibilné na použitie. Účinne pútajú pozornosť v retailovom prostredí, ktoré je presýtené podnetmi a efektívne nadviažu spojenie s vašou cieľovou skupinou. Môžete ich jednoducho preniesť na miesto, kde ich aktuálne potrebujete, prípadne sa ľahko upevnia aj na stenu. Video či multimediálnu prezentáciu prenášate prostredníctvom WI-FI rozhrania alebo s pomocou SIM a mobilného internetu. Obsah sa dá flexibilne meniť, inzerovať možno viacero produktov či pripraviť prezentáciu celej produktovej kategórie alebo prehliadku sortimentom predajne. Ak sa vaši zákazníci zaujímajú o pôvod a udržateľnú produkciu tovaru, pustite ich do zákulisia výroby vo videu.

 

SARA digital solution 01

 

Reklamné značenie v regáloch efektne upozorní na prebiehajúce promo akcie či produktové kampane. Promočné oznamy tu umiestnite pomocou stopperov a malých držiakov do cenovkových líšt. Ich kolmou orientáciou do uličky budú neprehliadnuteľné. Zvoliť môžete aj také, ktorých sklon je nastaviteľný. Bývajú samolepiace aj magnetické, pre jednoduchú inštaláciu v regáli. Do nosičov môžete umiestniť aj praktické informácie, ktoré pomôžu spotrebiteľom zorientovať sa v ponuke či poskytnúť detailnejšie informácie o produkte, jeho zložení, funkcionalitách.

 

Možností pre reklamný a informačný systém v predajni je viacero. Dbajte pri výbere nosičov na celkový jednotný dojem, efektívne umiestnenie a funkčnosť. Správne umiestnené označenie a pútavý vizuálny obsah vám pomôže správne komunikovať so zákazníkmi a generovať predaj. Čím ľahšie zákazník v predajni nájde to, čo potrebuje, tým väčšia je pravdepodobnosť toho, že sa na vás spoľahne aj v budúcnosti.

 

Široký výber rôznych typov reklamných stojanov, držiakov a nosičov pre vytvorenie efektívneho informačného systému predajne, mnohé s okamžitou dostupnosťou, nájdete v e-shope spoločnosti SÁRA®, jedného z európskych lídrov v oblasti výroby POS nosičov. SÁRA® je POS továreň, ktorej odborníci navrhujú a vyrábajú POS materiály, reklamné stojany a pútače v atraktívnom dizajne a vysokej kvalite. Zrealizujú kompletný interiér vášho predajného miesta. V profesionálnom Dizajn štúdiu pre vás pripravia 3D návrhy zákazkových riešení. Takmer 30 ročná skúsenosť v odbore zaručuje vysoké štandardy v kvalite tovaru a služieb.

 

Zdroj a foto: SÁRA

 

PR