Kaufland 450x1010

Kaufland 450x1010

Kaufland

Železničný cargo biznis spája nová platforma

RAILVIS.com, inovatívna online platforma pre oblasť železničnej nákladnej dopravy na jednom mieste združuje ponuky voľných kapacít vagónov a lokomotív naprieč celou Európou. Aktuálne spustila svoju prevádzku.

 

vlaky2020 v

 

 

Vďaka kompletnej digitalizácii prináša táto platforma zhruba tridsaťnásobnú úsporu času oproti tradičným objednávkovým procesom. Firmy, ktoré potrebujú využiť dopravu po železnici, museli doteraz zložito hľadať dodávateľa a jeho ceny, možnosti a všetko ručne porovnávať. S každým dodávateľom bolo následne nutné komunikovať prostredníctvom e-mailov, telefónu alebo na osobných stretnutiach, objednávkový proces bol tak veľmi zdĺhavý a zložitý.


"Tradičný proces objednávok a ponúk železničnej dopravy je neefektívny. Myšlienka vytvorenia nezávislej online platformy, ktorá bude pre užívateľov maximálne zrozumiteľná a uľahčí všetku súvisiacu komunikáciu, tak bola úplne logická. Prichádzame s ňou po dlhom skúšaní a testovaní trhu spoločne s našimi dlhoročnými odborníkmi na železničnú dopravu. Platforma efektívne prepojí všetky európske železničné spoločnosti a pomôže im v ďalšom raste," vysvetľuje Adam Froněk, riaditeľ a spoluzakladateľ platformy RAILVIS.com.


Úspora práce a času


Platforma ako prvá na trhu prehľadne sústreďuje všetky dostupné možnosti prenájmu vagónov a lokomotív. Používatelia sa tak v online ponuke a dopyte po voľných kapacitách môžu lepšie zorientovať a vybrať tie cenovo a časovo najvýhodnejšie. Táto inovácia dokáže skokovo ušetriť čas - objednávky, ktoré doteraz trvali dni či dokonca týždne, môžu byť vybavené do 15 minút. Používatelia platformy tak môžu pri ponúkaní alebo vyhľadávaní vagónov, lokomotív a služieb v železničnej doprave ušetriť náklady, zvýšiť efektivitu a ziskovosť.


Čo je cieľom?


Prihlásiť sa do platformy je jednoduché a rýchle, stačí vyplniť registráciu na webových stránkach, kde je navyše možné využiť aj inštruktážne video. Maximálne ľahké a intuitívne je aj samotné vyhľadávanie v ponukách železničných firiem, ktoré sú prehľadne zoradené a z ponúk voľných kapacít vagónov či lokomotív si každý záujemca môže vybrať adekvátnu cenu za požadovanú službu. Okrem vyhľadávania voľných kapacít v rámci železničnej dopravy môžu firmy tiež ponúkať prenájom vlastných železničných vagónov, ktoré aktuálne samy nevyužívajú.


Cieľom je úplná digitalizácia železničného biznisu a prepojenie všetkých európskych zákazníkov aj dodávateľov do jedného prostredia, pre maximálne efektívnu ponuku a dopyt najoptimálnejších logistických riešení. Obchodné zastúpenie platformy RAILVIS.com sa nachádza vo väčšine európskych krajín.


Zdroj a foto: RAILVIS.com

Video

V boji proti vírusom je úspešný UV ROBOT

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW