Brand Management 2020: Témou je marketing ako superlíder

Spoločnosť Blue Events usporiada 30. septembra 2020 konferenciu Brand Management. Uskutoční sa v Cubex Centre Praha. Hlavným rečníkom bude Thomas Barta, svetovo uznávaný odborník na leadership.

 

brandmanagement2019 v

 

Po úspešnom ročníku 2019, ktorý navštívilo päť stovák účastníkov, pripravila spoločnosť Blue Events ďalšie pokračovanie tejto odbornej akcie.


Ako urobiť z marketingu superlídra. Aj tak znie hlavná téma tohto podujatia. Cieľom je pomôcť marketingu získať vo firmách väčšiu váhu. V súčasnej dobe úspor je to totiž mimoriadne potrebné. Teraz je podľa organizátorov tá pravá chvíľa, aby marketing preukázal svoju hodnotu a pomohol firmám rásť a lepšie slúžiť zákazníkom.


„Pre marketérov nie je tento rok rozhodne prechádzkou ružovou záhradou. Marketing je nepochybne kľúčom k dlhodobému úspechu. Avšak v tomto roku do marketingu firmy neinvestujú toľko, koľko by mali. Zamyslite sa nad tým, čo musíte zmeniť, aby sa z vás stal marketingový líder...,“ odkazuje Thomas Barta, svetovo uznávaný odborník na leadership a kľúčový rečník konferencie. Je autorom bestselleru „The 12 Powers of a Marketing Leader“, kde na základe 68 000 vstupov zo 170 krajín odhaľuje, ako sa stať úspešným marktetérom. Jeho prezentácie sú opakovane hodnotené ako tie najlepšie na konferenciách firiem ako Google či Adobe po celom svete. „Veríme, že silné značky potrebujú silných lídrov. Intenzívne pracujeme na programe konferencie, kde ďalej vystúpia predovšetkým tí, ktorým sa darí posilňovať úlohu marketingu vo firmách a dlhodobo rásť,“ hovorí Jan Patera, partner spoločnosti Blue Events.


brandmanagement 2020


Brand Management je najväčšia česká konferencia o značkách s dvadsaťročnou tradíciou. Je ideálnou platformou pre výmenu názorov a zdieľanie aktuálnych trendov medzi šéfmi firiem a seniornými manažérmi marketingu a komunikácie, ktorí chcú lepšie riadiť svoje značky. Každý rok nastoľuje kľúčové témy branže a privádza do Prahy osobnosť globálneho marketingu. Rečníkmi konferencie tak v minulosti boli napríklad Jenni Romaniuk, Dave Trott, Peter Field, Ken Segall, Rita Clifton, Jim Stengel a ďalší.

 

Pozrite sa na závery minuloročnej konferencie v nasledujúcom videu.

 

 

Zdroj: Blue Events

 

Video

V boji proti vírusom je úspešný UV ROBOT

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW